Damięcki jako Grey
Rozrywnik

Nie znam książki, nie widziałam filmu. Głównie dlatego, że nic dobrego o tym tytule nie słyszałam. Ale na wersję teatralną, komediową, z Damięckim w roli głównej musiałam się skusić.

Katarzyna Kwiatkowska
Rozrywnik

Wczesna jesień ma zdecydowanie więcej plusów niż minusów. Nie ma upałów, których nie znoszę, łatwiej się spotkać ze znajomymi, bo prawie wszyscy są już po urlopach no i można iść do teatru. Uwielbiam jesienne rozrywki i ciebie też zachęcam do delektowania się nimi.

Anioły
Rozrywnik

Już ponad dwa lata minęły od kiedy na tym blogu pojawił się pierwszy wpis. Jakoś to tak przemknęło niepostrzeżenie, nawet nie wiem kiedy.

Mistr i Małgorzata Teatr Capitol Wrocław
Rozrywnik

Czekałam na ten spektakl kilka miesięcy. Za każdym razem jak orientowałam się, że jest nowy repertuar i próbowałam kupić bilet na dowolny termin, nie było cienia szansy. Ludzie, jak to możliwe, że godzinę po opublikowaniu repertuaru nie ma już biletów!!!

Rozrywnik

Wszystko o kobietach, to wyjątkowo wnikliwe spojrzenie w kobiece emocje. Trudno uwierzyć, że sztukę napisał facet, który potrafił wyłapać tyle subtelności w naszych zachowaniach, tyle wstydliwych ale prawdziwych przywar...

Rozrywnik

Zgodnie z zapowiedzią spróbuję napisać kilka słów o Policie, kolejnym musicalu Studio Buffo.

Rozrywnik

Kolejny raz piszę o Buffo i nieostatni, bo w portfelu już czekają bilety na kwietniową Politę. Ale teraz wracam do Romea i Julii. Przedsięwzięcie ma już dobre parę lat, premiera odbyła się w 2004r.

fot. Studio Buffo
Rozrywnik

Żywiołowo, widowiskowo i gorąco – tak będę wspominała Wieczór Bałkański w Studio Buffo. Uwielbiam ten zabawowy klimat Buffo, nieprzeintelektualizowany i bez zadęcia. Po prostu rozrywka w czystej formie. Wychodząc stamtąd masz ochotę bawić się dalej.