przytulanie
Codziennik

Kilka lat temu pisałam artykuł na temat wpływu dotyku na funkcjonowanie ludzkiego organizmu. Dzisiaj obchodzimy dzień przytulania, zatem pomyślałam sobie, że może ktoś zechce poczytać, dlaczego warto się przytulać ;) A jak nie chce, to jego strata. Przytulanie jest przecież takie cudowne. 

mroczny kot
Codziennik

Mruczące, puchate, słodkie kuleczki, a jednocześnie egoistyczne, drapieżne bestie. Z jednej strony porządnie wygrzeją Ci stawy, poprawią humor, a z drugiej strony w najmniej oczekiwanym momencie naszczają bezlitośnie do łóżka.

Codziennik

Jedenaście przesłodkich kotków czeka na Ciebie. Jeśli nie masz na stanie kota lub akurat chcesz powiększyć swoje stado, to wierz mi, że to niepowtarzalna okazja. Dom bez kota jest pusty, zimny i nieprzyjemny. A teraz do sedna.

Olsztyn
Codziennik

Wyobraź sobie, że po kilkugodzinnej podróży i kompletnie nieprzespanej nocy budzisz się rano i jesteś zachwycona. Praktycznie nie jesteś w stanie otworzyć oczu, masz napuchnięte powieki i to okropne wrażenie, że grawitacja działa na Ciebie z potrojoną siłą.

łóżko
Codziennik

Na pewno dobrze znasz ten stan. Masz wolny czas, nie mów, że to nieprawda. Każdy ma wolny czas. Jedni go mają więcej, drudzy mniej, ale każdy go ma. Nie rozbudowując didaskaliów – każdy ma wolny czas. Możesz wtedy zrobić wszystko, o czym wcześniej marzyłaś.

30 urodziny jak przeżyć
Codziennik

Koleżanki które mają "to" już za sobą wspominają głęboką depresję, a półki drogeryjne pełne kosmetyków "30 + dla skóry z pierwszymi oznakami starzenia się" nagle wydają się być jedynym Twoim sprzymierzeńcem i ratunkiem. Nie daj się, to wszystko ściema. Grunt to odpowiednie podejście.

Koty
Codziennik

To, że kot się przydaje jest oczywiste. Jeśli masz co do tego wątpliwości, to odpuść sobie czytanie tego posta :) Do czego kot się przydaje pewnie każdy użytkownik kota wie, ale co tam - zawsze mogę się trochę powymądrzać.

Po prostu błogość
Codziennik

Każdy chciałby być szczęśliwy. Jeśli właśnie pomyślałaś, że nie każdy to pewnie masz rację. Otóż istnieje grupa ludzi, którzy uparcie chcą być nieszczęśliwi. Są z reguły nieszczęśliwi z błahych powodów.