Damięcki jako Grey
Rozrywnik

Nie znam książki, nie widziałam filmu. Głównie dlatego, że nic dobrego o tym tytule nie słyszałam. Ale na wersję teatralną, komediową, z Damięckim w roli głównej musiałam się skusić.

Mistr i Małgorzata Teatr Capitol Wrocław
Rozrywnik

Czekałam na ten spektakl kilka miesięcy. Za każdym razem jak orientowałam się, że jest nowy repertuar i próbowałam kupić bilet na dowolny termin, nie było cienia szansy. Ludzie, jak to możliwe, że godzinę po opublikowaniu repertuaru nie ma już biletów!!!

Rozrywnik

Wszystko o kobietach, to wyjątkowo wnikliwe spojrzenie w kobiece emocje. Trudno uwierzyć, że sztukę napisał facet, który potrafił wyłapać tyle subtelności w naszych zachowaniach, tyle wstydliwych ale prawdziwych przywar...

Rozrywnik

Zgodnie z zapowiedzią spróbuję napisać kilka słów o Policie, kolejnym musicalu Studio Buffo.

Rozrywnik

Kolejny raz piszę o Buffo i nieostatni, bo w portfelu już czekają bilety na kwietniową Politę. Ale teraz wracam do Romea i Julii. Przedsięwzięcie ma już dobre parę lat, premiera odbyła się w 2004r.

Rozrywnik

Wczoraj udałam się na premierowy spektakl Molly B., który skłonił mnie do pewnych przemyśleń. Co szokuje współczesną kobietę? Rozmowy o seksie, nawet z najbardziej intymnymi szczegółami od dawna nie są tematem tabu.

Black Stone - podwójna tajemnica
Rozrywnik

Europa, przełom XIX i XX wieku, tajemnicze ogłoszenie, kilka znanych nazwisk i impreza. W takim klimacie zaczyna się spektakl. Jesteśmy w Browarze Mieszczańskim, siedzimy na dole, na górze jest druga scena, na której jednocześnie trwa to samo przedstawienie.

W Krakowie teatr zszedł na wilki
Rozrywnik

Teatr zszedł na wilki po raz pierwszy i wyszedł na ulicę już dwudziesty piąty raz. A to za sprawą Teatrów Ulicznych, które co roku na początku lipca, goszczą na krakowskim rynku. To impreza, którą na pewno warto odwiedzić, polecam ją nawet tym, którzy za teatrem nieszczególnie przepadają.