you me her
Rozrywnik

Netflix od jakiegoś czasu jest postrzegany, jako serialowy potentat. Któż nie kojarzy chociażby "Black Mirror". Ale o tym serialu napisano już niemalże wszystko. Dlatego nie o nim chcę Ci opowiedzieć. Przeczytasz dziś o kilku mniej znanych, dość osobliwych produkcjach, może i Tobie przypadną do gustu.

Dexter
Rozrywnik

Popaprańcy, psychopaci, szaleni naukowcy i alkoholicy… takich serialowych bohaterów uwielbiam. Zapraszam Cię do zajrzenia do mojej „plejady gwiazd”.

guilty pleasure
Rozrywnik

Temat widziałam na kilku blogach i po zrobieniu szybkiego rachunku sumienia doszłam do wniosku, że zdecydowanie i ja mam się czym pochwalić.

Penny Dreadful
Rozrywnik

Tytułowe Penny Dreadful to cykle mrocznych opowieści sprzedawane w XIX w. w Londynie za pensa. W mieście grasowały wówczas wilkołaki na zmianę z Kubą Rozpruwaczem, a pod osłoną nocnej mgły przemykali krwiopijcy. Ot, doskonały materiał na serial.

Yellow umbrella
Rozrywnik

Wyczekiwane "And that, kids.. is how I met your mother" padło po 9 sezonach. Zdania na temat finału są skrajnie podzielone. Osobiście czuję się usatysfakcjonowana, ale nie o tym będzie ten post...

Sherlock sezon III
Rozrywnik

Z emocjami, jakie buzują wokół powrotu Sherlocka może się równać chyba tylko zamieszanie przed premierą nowego sezonu Gry o tron...

how I met your mother
Rozrywnik

Podobno istnieje wzór, który wskazuje połowę stycznia  jako najbardziej dołujące dni w roku. Moja propozycja jest taka: to dobry pretekst żeby pośmiać się przy może niekoniecznie ambitnych, ale jakże skutecznie poprawiających humor produkcjach!