Anioły
Rozrywnik

Już ponad dwa lata minęły od kiedy na tym blogu pojawił się pierwszy wpis. Jakoś to tak przemknęło niepostrzeżenie, nawet nie wiem kiedy.

łóżko
Codziennik

Na pewno dobrze znasz ten stan. Masz wolny czas, nie mów, że to nieprawda. Każdy ma wolny czas. Jedni go mają więcej, drudzy mniej, ale każdy go ma. Nie rozbudowując didaskaliów – każdy ma wolny czas. Możesz wtedy zrobić wszystko, o czym wcześniej marzyłaś.

pit party manster x tour Wrocław
Rozrywnik

Monster X Tour to wydarzenie zdecydowanie dla facetów i dzieciaków. Nigdy wcześniej nawet o tym nie słyszałam, ale jakoś tak wpadły mi w ręce bilety (dzięki Krysia) i postanowiłam się wybrać z pierworodnym.

wrocławskie gry miejskie
Rozrywnik

A uściślając rozpakowywał ... Tak sobie pomyślałam, że gdybym pracowała w "Fakcie" to taki tytuł bym dała mojej opowieści. Póki co do Faktu się nie wybieram, ale tytuł zostawię.

Arkadiusz Zięba Zdziebko
Rozrywnik

W wyniku zachcianki pierworodnego spędziłam ferie w Warszawie. Może się to większości wydać dość osobliwym pomysłem, jednak zachcianka, to zachcianka.

gra miejska
Rozrywnik

Jeśli chodzi o gry miejskie, to nie trzeba nam dwa razy powtarzać. Tym razem obie baby wraz z męskim towarzystwem ruszyły w miasto, aby rozwiązać zagadkę podejrzanej serii samobójstw...

grafika - Violetta Łata
Rozrywnik

Jako zapalona miłośniczka gier miejskich z przyjemnością informuję mieszkanki ( w sumie i mieszkańców – a co) Wrocławia i okolic o zbliżającej się grze miejskiej, która zostanie zorganizowana w ramach Międ

Być czy bywać

O tym, że nie lubię korporacyjnych hoteli pisałam już jakiś czas temu tu – nadal w tej kwestii nic się u mnie nie zmieniło.