Bo2Look Elixir Arkana
Cieleśnie

Dziś parę słów o zmarszczkach mimicznych. Bez względu na to ile masz lat i jak odległe wydają ci się bezsenne noce z powodu kolejnej powstającej bruzdy na twarzy, temat dotyczy również CIEBIE. Tak, tak, zmarszczki mimiczne powstają szybko, już „dwudziestki” je mają i nic na to nie poradzimy.

kosmetyki Arkana
Cieleśnie

O tym, że walczę ze starością pewnie już wiesz, oczywiście pod warunkiem, że czytałaś moje poprzednie szaleństwa kosmetyczne. Jeśli nie, to zapraszam tu.

kosmetyki do pielęgnacji twarzy
Cieleśnie

Nie mam dobrych wieści dla posiadaczek cer wrażliwych i naczyniowych.

rzęsy przedłużone metodą 6d
Cieleśnie

Rzęsy 4-6D to może trochę tajemniczo brzmi, ale za to jak to wygląda! Wyobraź sobie, że w wyniku dziwnego zbiegu okoliczności nagle urosło Ci cztery, a nawet sześć razy więcej rzęs. Do tego są dłuższe i grubsze niż Twoje własne. Aaaaa takie właśnie miałam rzęsy.

kosmetyczne hity 2014
Cieleśnie

Zeszły rok zawocował u mnie kilkoma przełomowymi odkryciami kosmetycznymi, które z pewnością odbędą długą karierę w mojej łazience i kosmetyczce.Oto one - najlepsze z najlepszych, żadnych minusów, same doskonałości.

odżywcze balsamy do ciała na zimę
Cieleśnie

Mam wrażenie, że ludzka skóra nie do końca jest przystosowana na zmian pór roku. Zimowa skóra jest jakaś taka wrażliwsza i bardziej skłonna do przesuszania się. W sumie, to przecież ukryta jest pod grubymi ubraniami i zdecydowanie gorzej dotleniona.

krem do stóp 5 in 1 Lirene
Cieleśnie

Po raz pierwszy jestem tak zachwycona kremem do stóp. A moje zachwyty spowodowały, że postanowiłam mu poświęcić jedną, pełną notkę, bo naprawdę na to zasługuje.

Cieleśnie

Kilka dni temu przyszła do mnie bardzo tajemnicza przesyłka – kosmetyki dottore. Pracuję w branży kosmetycznej od czternastu lat i nigdy wcześniej nie spotkałam się z tą marką, zatem bardzo mnie zaciekawiły.