voesh pedicure
Cieleśnie

Zaprawdę powiadam Wam, nic lepiej nie poprawia nastroju w ten najbrzydszy czas w roku, jak kilka chwil tylko dla siebie. Czy to będzie książka, czy serial, czy wino. Osobiście poza powyższymi polecam domowe spa. A że w ręce wpadł mi ciekawy produkt, dziś zaproponuję Wam pachnący pedicure od amerykańskiej marki Voesh.

krem do stóp India
Cieleśnie

Niby niepozorny krem do stóp z olejem z konopi, polskiej marki INDIA. Pięknie pachnie, doskonale nawilża i zmiękcza skórę. Chodź poczytaj o nim więcej. 

świeca
Cieleśnie

Od zawsze uwielbiałam gadżety kosmetyczne, to się nie zmieniło do dziś. Im dziwniejsze, tym lepsze. Im przyjemniejsze w zastosowaniu, tym większa pewność, że się w nich zakocham. Takim sposobem zakochałam się w świecach do masażu.

kosmetyki kąpielowe
Cieleśnie

Tradycyjnie już na przełomie lata i jesieni piszę o kąpielowych czasoumilaczach.

kosmetyki do pielęgnacji twarzy
Cieleśnie

Nie mam dobrych wieści dla posiadaczek cer wrażliwych i naczyniowych.

odżywcze balsamy do ciała na zimę
Cieleśnie

Mam wrażenie, że ludzka skóra nie do końca jest przystosowana na zmian pór roku. Zimowa skóra jest jakaś taka wrażliwsza i bardziej skłonna do przesuszania się. W sumie, to przecież ukryta jest pod grubymi ubraniami i zdecydowanie gorzej dotleniona.

Codziennik

Wiele się ostatnio mówi o tym, że warto współpracować z blogerami, o tym jak warto współpracować z blogerami i o tym dlaczego warto współpracować z blogerami.

Cieleśnie

Nie znam baby, która nie lubi posmarować się czymś pachnącym. A jak to pachnące "coś" dodatkowo dobrze nawilża skórę, to już w ogóle rewelacja. Nie znam również baby, która nie ma swoich ulubionych "smarowaczy" do ciała. Ja oczywiście też takowe posiadam.