mroczny kot
Codziennik

Mruczące, puchate, słodkie kuleczki, a jednocześnie egoistyczne, drapieżne bestie. Z jednej strony porządnie wygrzeją Ci stawy, poprawią humor, a z drugiej strony w najmniej oczekiwanym momencie naszczają bezlitośnie do łóżka.

puszczyk
Codziennik

Północ się zbliża, bezmyślnie palę peta siedząc w oknie. Nie mogę spać. Popijam trzecią szklankę zimniej coli, zupełnie nie widząc ciągu logicznego i nie łącząc faktu picia coli z moją bezsennością. Tępo gapię się na garaże naprzeciwko.

Kot Nadodrza
Rozrywnik

Pozostając w kocim klimacie... Prawdziwie miauczące oblężenie wstrząsnęło Nadodrzem w niedzielę! A gdzie dużo kotów, tam Bab nie mogło zabraknąć. Mało tego, Jedna sama nim została!

Codziennik

Jedenaście przesłodkich kotków czeka na Ciebie. Jeśli nie masz na stanie kota lub akurat chcesz powiększyć swoje stado, to wierz mi, że to niepowtarzalna okazja. Dom bez kota jest pusty, zimny i nieprzyjemny. A teraz do sedna.

Koty
Codziennik

To, że kot się przydaje jest oczywiste. Jeśli masz co do tego wątpliwości, to odpuść sobie czytanie tego posta :) Do czego kot się przydaje pewnie każdy użytkownik kota wie, ale co tam - zawsze mogę się trochę powymądrzać.

Codziennik

Z radością przedstawiamy Wam pierwszy tekst w ramach owocnej współpracy z Filiżanką Smaków. Pomyślałyśmy sobie, że bardzo do nas pasuje, bo i koty i kawiarnia ;)

Zapraszamy do lektury.

Międzynarodowy Dzień Kota
Codziennik

Uznałyśmy, że dzisiejsze święto wszystkich kotów to doskonała okazja, by pochwalić się swoimi futrzastymi domownikami. Przedstawiamy Wam Kotę Szczęściarę i Kulkę Elżbietę od Baby Jednej oraz Lunę od Baby Drugiej :)