córki dancingu
Rozrywnik

Krwiożercze pomidory terroryzujące miasto, bóg alkoholik znęcający się w perfidny sposób nad ludzkością, dwie syreny, które są atrakcją dancingu i człowiek zamieniający się w jednopokojowe mieszkanie… Lubisz takie kino? Zapraszam zatem.

Magical Girl
Rozrywnik

„Jeśli mógłbyś mieć magiczną moc, jaką byś wybrał?”

Polskie Gówno
Rozrywnik

Szczere, przede wszystkim szczere ...


Powstawał siedem lat, bez żadnych funduszy, bez pokory, ale za to z pazurem. Polskie gówno Tymona Tymańskiego, to doskonały paszkwil na polskie media, film nie całkiem doskonały.

Iza Kuna Warsaw by night
Rozrywnik

Dzisiaj wchodzi do kin Warsaw by Night. Możesz nie lubić Warszawy, możesz nie lubić nocnego życia, ale film obejrzyj. Pod warunkiem, że lubisz trochę mocniejsze kino.

Holy Motors
Rozrywnik

Najlepszy heavy metalowy zespół, który nigdy nie istniał, osobliwy wampir, któremu wypadają zęby i ma problem z posiłkami, znikające jezioro i koncert na żywym człowieku. Lubisz takie wątki w filmach? Tak?

Rozrywnik
Za ostatnie zasługi + 3 zaległe, które również powinien dostać dziś w nocy (z dołączonymi przeprosinami, że tak skandalicznie późno).

Tylko kochankowie przeżyją
Rozrywnik

Od początku angażuje, czaruje i wciąga jak trąba powietrzna. Hipnotyczny i wypełniony intrygującą muzyką najnowszy film Jimiego Jarmuscha, to produkcja którą musisz zobaczyć.
Dlaczego?

Wilk z Wall Street
Rozrywnik

Recenzji Wilka w sieci znajdziecie milion, przeczytajcie np. tutaj lub tutaj. Po przejrzeniu kilku stwierdziłam, że nic nowego swoim wywodem nie wniosę. Spiszę więc parę wniosków będących bardzo luźnym podsumowaniem tej produkcji. Uwaga, spojlery!