pizzaportal.pl
Cieleśnie

Konfucjusz twierdził, że kto lubi jeść dobrze, może z głodu umrzeć. Coś w tym jest. Jeśli jestem bardzo głodna i mam w perspektywie zjeść coś niedobrego, to wolę uczucie głodu, niż niesmaku w ustach.

Domowa pizza
Cieleśnie

W zestawieniu zapachów poprawiających nastrój pierwsze miejsca chyba u większości z nas obstawiają kulinaria. Pizza zajmuje u mnie bardzo wysoką pozycję. Włoskie jedzenie poza tym, że bosko smakuje ma w sobie to coś, co relaksuje i odgania natrętne myśli. Daje małą namiastkę wakacji.

Marmolada Sklep & Cafe
Być czy bywać

Od tej urokliwej kawiarenki dzieli mnie dosłownie rzut beretem, a wybierałam się tam od ładnych kilku miesięcy. W końcu dotarłam na zaproszenie jednej z właścicielek i już wiem, gdzie będę piła następną kawę z Babą Jedną ;)

Cafe Kofeina
Być czy bywać

Jako, że przy okazji koncertu spędziłam w Łodzi półtora dnia, nieuniknione było posilenie się i odwiedzenie kilku przybytków kulinarnych.

Cieleśnie

Leniwe śniadanie to jeden z moich ulubionych weekendowych rytuałów :) Dopieszczenie kanapek czy zwykłej jajecznicy sprawia mi przyjemność i pozytywnie nastraja na cały dzień. A to, co widzicie powyżej awansowało ostatnio na moją ulubioną poranną przekąskę.