playstation pady
Codziennik

Kilka razy zdarzyło mi się usłyszeć to zdanie jako reakcję na to, że lubię pograć na playstation albo obejrzeć niezbyt ambitny serial. Potocznie nazywają to guilty pleasures i po prawdzie, ja też tak te czynności nazywałam. Tylko, w sumie, dlaczego guilty?

Dixit gra planszowa
Rozrywnik

Kreatywne wyzwania, baśniowe klimaty i zgadywanki - jeśli lubisz, nie możesz nie zagrać.

Violett recenzja
Rozrywnik
Długo zastanawiałam się, czy jest sens pisać o grach, zważywszy na to, że grających Bab znam może pięć na krzyż. Jednak są takie produkcje, które ciężko zakończyć, przejść do porządku dziennego i nigdzie o nich nie wspomnieć. Skoro bloguję, nie mogę tego przemilczeć.

Osadnicy z Catanu
Rozrywnik

Ostatnio zdarzyło mi się posiedzieć kilka godzin ze znajomymi nad paroma wciągającymi grami towarzyskimi. W związku z tym zaczynam mały cykl związany z tym tematem i mam nadzieję, że będzie on jakąś inspiracją dla choć niektórych z Was. Nazwa cyklu może być myląca, bo te gry nie takie babskie znową są, ale mnie się podoba i po babsku się upieram ;)

Gry przygodowe
Rozrywnik

Tajemnice, zagadki i ładne obrazy to coś, co mnie przyciąga i angażuje na dłużej. Jestem więc idealnym odbiorcą gier przygodowych. Może Ty też?