Kot Nadodrza
Rozrywnik

Pozostając w kocim klimacie... Prawdziwie miauczące oblężenie wstrząsnęło Nadodrzem w niedzielę! A gdzie dużo kotów, tam Bab nie mogło zabraknąć. Mało tego, Jedna sama nim została!

Katarzyna Kwiatkowska
Rozrywnik

Wczesna jesień ma zdecydowanie więcej plusów niż minusów. Nie ma upałów, których nie znoszę, łatwiej się spotkać ze znajomymi, bo prawie wszyscy są już po urlopach no i można iść do teatru. Uwielbiam jesienne rozrywki i ciebie też zachęcam do delektowania się nimi.

wrocławskie gry miejskie
Rozrywnik

A uściślając rozpakowywał ... Tak sobie pomyślałam, że gdybym pracowała w "Fakcie" to taki tytuł bym dała mojej opowieści. Póki co do Faktu się nie wybieram, ale tytuł zostawię.

impreza integrgacyjna - ekowiedźma
Codziennik

Dostajesz informację, żeby ubrać się ciepło i wygodnie. Będziesz biegać przez dwie godziny po lesie i że może być błoto. Dojeżdżasz na miejsce, przydzielają Cię do drużyny i wręczają dziwaczną mapę.

gra miejska
Rozrywnik

Jeśli chodzi o gry miejskie, to nie trzeba nam dwa razy powtarzać. Tym razem obie baby wraz z męskim towarzystwem ruszyły w miasto, aby rozwiązać zagadkę podejrzanej serii samobójstw...

grafika - Violetta Łata
Rozrywnik

Jako zapalona miłośniczka gier miejskich z przyjemnością informuję mieszkanki ( w sumie i mieszkańców – a co) Wrocławia i okolic o zbliżającej się grze miejskiej, która zostanie zorganizowana w ramach Międ

Rozrywnik

Wczoraj około południa, wrocławski rynek opanowały dziwacznie ubrane postaci oraz grupy ludzi wyposażonych w tekturowe walizki. Szukali zaginionego rękopisu, jakichś naklejek i słówek. Czy to centrum Wrocławia czy Drohobycza ? Co było robić – dołączyliśmy.

Dewizy śmierci
Rozrywnik

Czytanie kryminałów w dzieciństwie zrobiło swoje. Gdy tylko usłyszałam, że jest morderca do odnalezienia zebrałam drużynę i przybyliśmy na miejsce zbrodni.