Być czy bywać

Minął prawie miesiąc od naszego powrotu z wakacyjnego rejsu i w sumie teoretycznie już się ogarnęłam.

Być czy bywać
Coś niezwykłego jest w kojących kolorach z pocztówek z Chorwacji. Jednak prawdziwą przyjemność sprawia oglądanie wszystkiego z bliska i uwiecznienie obrazu dokładnie tak, jak go widzisz. I takie rzeczy w dzisiejszym poście. 

Ostrygi w Chorwacji
Cieleśnie

Wszystko pięknie, ładnie – Chorwacja, morze, wakacje i jacht, ale jeść coś trzeba. Bloger też człowiek. Na szczęście bosforowy skiper, oprócz przygód czysto żeglarskich, zapewnia nam całą gamę atrakcji kulinarnych. Dzielimy się zatem.

Chorwacja
Być czy bywać

Dante zachwycał się błękitem chorwackiego morza, Kasjodor zachwalał boskie życie nadmorskich patrycjuszy. We wszystkich przewodnikach przeczytamy o bogatej i dziewiczej chorwackiej przyrodzie i dziedzictwie kulturowym. Dużo obrazów, a mało zapachów.

Bosfor blog tour
Codziennik

Bo wszyscy mówią, że trzeba zabrać ze sobą jak najmniej. Łatwo powiedzieć, jeśli się nie jest babą, albo jeśli się jest babą pływającą po morzu. Pozostałe muszą się trochę pomęczyć...

Codziennik

Lato nam zaczyna deptać po piętach z całym inwentarzem pozytywów i niestety negatywów. Klasycznie, jak co roku - tydzień piękny, żar leje się z nieba ...