Codziennik

Dziś wyjątkowo lubimy poniedziałki! Otóż znalazłyśmy się w czołówce dolnośląskich blogów konkursu Blog Day 2014. Finał już 31 sierpnia, a tymczasem trwa głosowanie na bloga internautów - jeśli macie ochotę nam pomóc, to właśnie pojawiła się taka okazja :)

Codziennik
Takie tradycje to ja lubię! Niniejszym, śladem Baby Jednej dorzucam swoje 3 grosze do Share Weeka - inicjatywy Andrzeja z bloga jestkultura.pl, polegającej na polecaniu wartościowych blogów.

Labirynt Światła Wilanów
Codziennik

Blogów przybywa jak grzybów po deszczu. Jedni piszą, bo nikt nie chce ich słuchać, inni piszą bo potrafią, jeszcze inni chcą zarobić.

Blog Forum Gdańsk 2013
Być czy bywać

Wyobraź sobie, że wsiadasz do pociągu pełnego szkolnej wycieczki, jesteś palaczem i czeka Cię perspektywa fajki za około siedem godzin (jeśli wszystko pójdzie jak powinno), do tego masz lęki związane z odwiedzeniem toalety (to w tym przypadku spory eufemizm) – co robi

Codziennik

Cóż to był za intensywny weekend! Noc muzealna + Via Cultura, Zlot Harleyowców, a na dodatek, oczekiwane od czasu poprzedniej edycji, kolejne Pogaduchy Blogerów, tym razem w wersji kryminalnej!

Codziennik

Internety same się nie zrobią i ja się zgadzam, do akcji się przyłączam i polecam. Miało być pięć ulubionych blogów, to niech będzie pięć. Trochę mało, ale jakoś trzeba było wybrać.

Share Week
Codziennik

Bardzo ciekawa inicjatywa Andrzeja Tucholskiego z jestKultura.pl polegająca na dzieleniu się wartościowymi blogami ze swoimi odbiorcami. Grzech się nie przyłączyć, więc z przyjemnością podrzucam swoje propozycje.