See Bloggers
Być czy bywać

Po ostatnim weekendzie w blogosferze brzęczy jak w ulu. Relacja goni relację, wszyscy się chwalą co widzieli i z jakich atrakcji skorzystali w Gdyni. My możemy napisać czego nie widziałyśmy, bo było tego sporo.

Codziennik

Dziś wyjątkowo lubimy poniedziałki! Otóż znalazłyśmy się w czołówce dolnośląskich blogów konkursu Blog Day 2014. Finał już 31 sierpnia, a tymczasem trwa głosowanie na bloga internautów - jeśli macie ochotę nam pomóc, to właśnie pojawiła się taka okazja :)

drinki
Cieleśnie

Nigdy nie zachwycałam się whiskey. Nie o to chodzi, że szału nie robi. Szału nie robi i w dodatku gębę wykręca. Ale to solo. Zdania bynajmniej nie zmieniłam i samej pić nie zamierzam, ale przekonałam się do porządnych drinków na bazie znienawidzonej w.

Labirynt Światła Wilanów
Codziennik

Blogów przybywa jak grzybów po deszczu. Jedni piszą, bo nikt nie chce ich słuchać, inni piszą bo potrafią, jeszcze inni chcą zarobić.

Blog Forum Gdańsk 2013
Być czy bywać

Wyobraź sobie, że wsiadasz do pociągu pełnego szkolnej wycieczki, jesteś palaczem i czeka Cię perspektywa fajki za około siedem godzin (jeśli wszystko pójdzie jak powinno), do tego masz lęki związane z odwiedzeniem toalety (to w tym przypadku spory eufemizm) – co robi

Codziennik

Cóż to był za intensywny weekend! Noc muzealna + Via Cultura, Zlot Harleyowców, a na dodatek, oczekiwane od czasu poprzedniej edycji, kolejne Pogaduchy Blogerów, tym razem w wersji kryminalnej!

Codziennik

Lato nam zaczyna deptać po piętach z całym inwentarzem pozytywów i niestety negatywów. Klasycznie, jak co roku - tydzień piękny, żar leje się z nieba ...

Codziennik

Skoro Wrocław to miejsce spotkań, zatem jest najlepszym miejscem na spotkania blogerów. Tak zapewne sądzą organizatorzy reklamowych pogaduch blogerów, które jakoś tak niepostrzeżenie stały się pogaduchami blogerów z całej Polski.