Dziurka od klucza Warszawa
Być czy bywać

W Dziurce Od Klucza zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Tak, wierzę w takie rzeczy, a już szczególnie w miłość do miejsca, które tak ładnie wygląda i kucharza, który tak dobrze karmi.

Restauracja Tłusta Kaczka w Gdyni
Być czy bywać

Już nie pamiętam kiedy w jesieni tak często bywałam nad morzem. Za mną kolejna wizyta w Trójmieście i nie ostatnia, bo już powoli szykuję się Blog Forum Gdańsk.

Być czy bywać

Trójmiasto jesienią ma niewątpliwie dużo uroku. Zapewne zdecydowanie mniej tu teraz ludzi, niż latem, ale powietrze bardziej mroźne.

Być czy bywać

O krakowskim Kazimierzu nie będę się już rozpisywała, całą swoją nieprzerwanie trwającą miłość wyznałam w jednym z pierwszych postów na tym blogu i zdania póki co nie zmieniłam.

Być czy bywać

Prawdziwa uczta dla wielbicieli orientalnej kuchni. Znajdziemy tu klasyczne dania indyjskie, tajskie i chińskie. Restauracja urządzona w baśniowym klimacie, do stołu podaje przystojny Hindus, a potrawy smaczne i sycące.

Być czy bywać

Powoli wracam do rzeczywistości po weekendowym pobycie w pałacu, ale o tym w kolejnym wpisie, teraz zaległa notka na temat osobliwego lokalu w Poznaniu. Dragon – to połączenie pubu, restauracji i domu kultury.

Marmolada Sklep & Cafe
Być czy bywać

Od tej urokliwej kawiarenki dzieli mnie dosłownie rzut beretem, a wybierałam się tam od ładnych kilku miesięcy. W końcu dotarłam na zaproszenie jednej z właścicielek i już wiem, gdzie będę piła następną kawę z Babą Jedną ;)

Cieleśnie

Lubię kolekcjonować nowe smaki. To jest z reguły dobra zabawa, ale muszę przyznać że czasem generuje lekki stres. Tak było tym razem. Jak się dowiedziałam, że w Polsce został otwarty pierwszy bar serwujący robale, to stwierdziłam, że muszę tam pójść.