Bo2Look Elixir Arkana
Cieleśnie

Dziś parę słów o zmarszczkach mimicznych. Bez względu na to ile masz lat i jak odległe wydają ci się bezsenne noce z powodu kolejnej powstającej bruzdy na twarzy, temat dotyczy również CIEBIE. Tak, tak, zmarszczki mimiczne powstają szybko, już „dwudziestki” je mają i nic na to nie poradzimy.

kosmetyki Arkana
Cieleśnie

O tym, że walczę ze starością pewnie już wiesz, oczywiście pod warunkiem, że czytałaś moje poprzednie szaleństwa kosmetyczne. Jeśli nie, to zapraszam tu.

Peelingi cukrowe
Cieleśnie

Wbrew tytułowi, starcie dotyczy tylko martwego naskórka. Przedstawiam Wam dwa świetne peelingi do ciała stworzone przez polskich producentów. Oba warto wypróbować - oba z różnych powodów.

krem do skóry naczyniowej
Cieleśnie

Już dawno obiecywałam wspomnieć o specyfiku do skóry naczyniowej od Arkany, ale jakoś te nieszczęsne upały nie nastrajają do pisania. Dzisiaj we Wro pogoda zrobiła się znośna, zatem można coś skrobnąć.

Glossybox, Arkana, Mabelle
Cieleśnie

Za oknem pochmurno, kot łypie spod oka, nie chce się z domu wychodzić. Niby miała już być wiosna i w sumie jest, ale pogoda jakoś pozytywnie nie nastraja.

Biomimetyczny krem pod oczy
Cieleśnie

Trzymam w ręku biomimetyczny krem i tak sobie myślę, jakie to ciekawe słowo. Bio – mimetyczny, czyli np. strojący ekologiczne miny, albo może powodujący, że mimika twarzy stanie się bio? Wytłumaczenie jest oczywiście inne.