Katarzyna Kwiatkowska
Rozrywnik

Zaczynam jesień z Wielkim Apetytem

Wczesna jesień ma zdecydowanie więcej plusów niż minusów. Nie ma upałów, których nie znoszę, łatwiej się spotkać ze znajomymi, bo prawie wszyscy są już po urlopach no i można iść do teatru. Uwielbiam jesienne rozrywki i ciebie też zachęcam do delektowania się nimi. Tegoroczny sezon rozrywkowy zaczęłam od Wielkiego Apetytu.

Jeśli mieszkasz w Warszawie lub akurat się tam wybierasz, to koniecznie pogrzeb w repertuarze Studio Buffo i jak tylko trafisz na Wielki Apetyt, to się nawet nie zastanawiaj.

To niewiarygodny pokaz wyjątkowego talentu Kasi Kwiatkowskiej. Monolog, który jest rozpisany na 40 postaci, zapewni 70 minut doskonałej zabawy.

Kasia Kwiatkowska


Wyobraź sobie, że zajmujesz się przyjmowaniem telefonicznych rezerwacji w jednej z najpopularniejszych restauracji w stolicy. Twoi goście muszą rezerwować stolik na kilka miesięcy wcześniej. Problem polega na tym, że każdy tu czuje się gościem VIP i zakłada, że dostanie stolik dziś wieczorem. Spróbuj odmówić szefowi mafii, przesadzić arabskiego szejka i powpychać pomiędzy nich kilka gwiazd. Kasi się to udało. Koniecznie to musisz zobaczyć.

Teraz wracamy do Wrocławia. Dlaczego? Bo warto :)

Koniecznie zarezerwuj sobie czas w poniedziałkowe wieczory. Wejdź na fejsika i doczytaj gdzie, co i jak.

* IMPROWIZOWANE PONIEDZIAŁKI

Nie cierpisz poniedziałku? Tęsknisz za weekendem? Myślisz, że w mieście nic się wtedy nie dzieje? Nic bardziej mylnego! Zapraszamy co poniedziałek na scenariusz improwizowany. Zasiądź wygodnie na widowni i przeżyj z nami niezapomniany wieczór pełen śmiechu łez i wrażeń. Często będzie groteskowo, czasami ckliwie, ale zawsze z pomysłem. Opowiemy ci historię, poczujesz się jak w teatrze a na dodatek jeśli zechcesz to sam będziesz mógł wejść na scenę. Nie wierzysz? Przyjdź i sprawdź! Nie obawiaj się jednak, wybór zawsze należy do ciebie.

WSTĘP WOLNY


Nieraz byłam, widziałam, dobrze się bawiłam i polecam. Tu relacja z jednego z poniedziałków.

improwizacje
improwizacje
improwizacje
improwizacje

* GRA MIEJSKA - KOT NADODRZA
19 października wybierz się na wrocławskie Nadodrze. W ogóle kiedykolwiek się tam wybierz, to naprawdę ciekawe miejsce - 19 jednak przyjdź koniecznie. Jeśli uważasz koty za istoty wyższe i wszechwładców świata (ja jestem przekonana, że tak jest) to nie ma nawet cienia wątpliwości, że musisz tam być. Tym razem nasz patronat medialny wszedł na wyższy level - uważnie rozglądaj się wśród kotów, może wśród nich znajdziesz znajomą twarz ...

Budzicie się... Co to za miejsce pełne wysokich domów i starych ulic? W zaułkach kręcą się koty. Jak tu się dostaliście? Nie pamiętacie. Wszystko jest takie inne, pełne magii i sekretów. W oddali słychać piękną melodię, słońce już stoi wysoko i te koty, wszędzie widzicie ich zwinne ciała. Podążacie za nimi, kręcicie się w kółko jak na karuzeli, od bramy do bramy. Tu mieszka stary ślusarz, a tu sprzedają najcudowniejsze na świecie lody migdałowe. Jak się tu znaleźliście i jak się stąd wydostaniecie? Wokół słychać tylko szepty "król, król, król, szukajcie króla"

WITAJCIE W MIEŚCIE KOTÓW!

Zapraszamy na grę miejską! Uczestnictwo w niej jest BEZPŁATNE. Najlepsze drużyny zostaną nagrodzone, wszyscy przeżyją niezapomnianą przygodę!
Pełne info tutaj.

* WARSZTATY TEATRALNE

ROZWIŃ SKRZYDŁA. Teatr to podróż, przygoda i niesamowite przeżycie. Chcemy Cię zaprosić na warsztaty, gdzie opanujesz swoje ciało i głos, nauczysz się pracy z tekstem i uwrażliwisz się na świat dookoła. Chcemy byś dołączył do naszych wspólnych projektów, gdzie czekają cię niezapomniane wrażenia.

warsztaty teatralne


Termin pierwszego spotkania zostanie wkrótce podany. Śledźcie to wydarzenie. Prosimy także wszystkich chętnych o zgłoszenie się na: teatr.ejaj@gmail.com . Bardzo ułatwi to nam zorganizowanie pierwszych spotkań. Nie bawimy się w długie przemówienia tylko od razu czeka was dużo ruchu!
W warsztatach może wziąć udział każdy od 16 do 120 roku życia.

Nie wiem jak ty ale ja się już zapisałam - zatem jesteś świadkiem początku mojej drogi do Oskara. A ty co będziesz robić jesienią?

Spłodziła: Baba jedna