grafika - Violetta Łata
Rozrywnik

Tajemnica Szkarłatnej Maski - zapraszamy do gry w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału

Jako zapalona miłośniczka gier miejskich z przyjemnością informuję mieszkanki ( w sumie i mieszkańców – a co) Wrocławia i okolic o zbliżającej się grze miejskiej, która zostanie zorganizowana w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału. W sumie Baby już dawno objęły oficjalny Patronat nad Wrocławskimi Grami Miejskimi, a to do czegoś zobowiązuje :)
Jak się wcześniej bawiłyśmy i na czym takie gry polegają możecie poczytać w relacji z Mesjasza w Walizce (którego szukałam wraz z ekipą) oraz w relacji Baby Drugiej, która wraz z pomocnikami mordercy poszukiwała.

A co piszą organizatorzy o TAJEMNICY SZKARŁATNEJ MASKI ?

Czy wiesz kto kryje się za szkarłatną maską? Czy znasz ten drugi Wrocław? Czy potrafisz wyjaśnić zagadkowe samobójstwa?

Zapraszamy na wyjątkową grę miejską pełną tajemnic i zbrodni.

Wstęp Wolny!


Wrocław nie jest już taki jak kiedyś, pod ołowianym niebem ludzie szepczą o innym bardziej przerażającym i zarazem intrygującym miejscu. Nie wszyscy z niego powracają, a ci którzy tam byli trzymają język za zębami. W tym drugim mieście nie wolno pokazywać swojego oblicza, a tajemnice skrywają maski. Czy plaga samobójstw, która opanowała Wrocław jest w jakiś sposób powiązana z tymi sekretami? Policja milczy na ten temat. Nie doszukano się w żadnym z tych tragicznych przypadków znamion morderstwa. Cóż z tego, że przy jednym z nieboszczyków znaleziono zakopaną w trawie szkarłatną maskę. Jej uśmiechnięte oblicze nie skłoniło żadnego z wysokich przedstawicieli prawa do nawet najmniejszej chwili refleksji. Ile kosztuje ta tajemnica i czyje kieszenie wypełnia? Czy samobójców coś ze sobą łączyło? Czy są już następni na liście? Wrocławskie Gry Miejskie oraz Międzynarodowy Festiwal Kryminału zapraszają do gry w której odkryjesz tajemnicę skrytą za szkarłatem maski.

Wystarczą dobre chęci, bystre oko i ciekawość by odnaleźć stopnie prowadzące do ukrytego Wrocławia. W grze mogą uczestniczyć drużyny 2, 3 lub 4 osobowe. Potrwa ona cztery godziny i zacznie się o godzinie 12.00 w kinie Nowe Horyzonty, a zakończy o godzinie 16.00 w pewnym tajemniczym miejscu.

Dla uczestników, którzy rozwikłają zagadki przewidujemy fajne nagrody (książkowe). Wszystkich czeka dobra zabawa w klimatach czarnego kryminału.

Zapisy na maila: wroclawskie.gry.miejskie@gmail.com
W tytule wiadomości prosimy podać: „zgłoszenie do gry tajemnica szkarłatnej maski”
a w treści miala członków i nazwę drużyny


Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Jeżeli nie masz drużyny, napisz nam o tym, a kogoś ci znajdziemy.

Gra tylko dla osób dorosłych lub młodzieży pod opieką osób dorosłych.

To co? Spotykamy się 13 pażdzernika?

Spłodziła: Baba jedna