Reguły Pożądania
Rozrywnik

Reguły pożądania - kiedy kochasz za bardzo...

To kawałek trudnego, mądrego kina i bardzo nieoczywistego. Film, który zapewne część osób zachwyci tak jak i mnie a część nie dotrwa nawet do połowy. To przede wszystkim uczta dla wielu zmysłów. To piękne zdjęcia, to poruszająca muzyka. To czysta gra na emocjach. Na tym mogłabym skończyć ale chcę Cię zachęcić do podjęcia próby obejrzenia Reguł Pożądania.

Dwie kobiety, malowniczy zakątek, motyle i erotyka. Z pozoru film traktuje o wyszukanych praktykach dla jednych pociągających, dla innych odrzucających. Nie spodziewaj się jednak zbyt wielu „momentów”. Sceny są tu wysmakowane i niewiele zobaczysz, więcej musisz sobie wyobrazić.

W filmie znajdujemy to drugie dno. W efekcie pozorne role bohaterek się odwracają. Obraz daje wiele do myślenia. Jak bardzo, jak mocno jesteśmy w stanie działać wbrew sobie, żeby sprawić przyjemność partnerce/partnerowi. Kiedy przestaniemy być dla drugiej połowy autentyczni? Kiedy pożądanie staje się czystą destrukcją…

Perfekcyjna gra aktorska, dopracowane w każdym szczególe zdjęcia, doskonały obraz psychologiczny, taki od wewnątrz. Polecam bez wahania.

Spłodziła: Baba jedna