wrocławskie gry miejskie
Rozrywnik

Na dzień dziecka oglądał trupy

A uściślając rozpakowywał ... Tak sobie pomyślałam, że gdybym pracowała w "Fakcie" to taki tytuł bym dała mojej opowieści. Póki co do Faktu się nie wybieram, ale tytuł zostawię.

Ksiądz, który nie jest księdzem, a ośmiela się spowiadać. Żywa prostytutka, która po pół godzinie od rozmowy z nami ląduje w czarnym worku, który rozpakowuje pierworodny. Trup leżący z głową w serniku (szkoda sernika) i pani barmanka krzycząca, żeby zabrać zwłoki, bo goście się boją. Niefrasobliwy policjant, który nic nie chce powiedzieć. Do tego wszystkiego dwie szefowe mafii, każda znajdująca się w posiadaniu jednego tajemniczego buta. Na koniec rozprawa w sądzie – wnoszą trupa, który okazuje się być innym trupem. Zamiana, wnoszą właściwe zwłoki.

Taki dzień dziecka ...
Pierworodny bawił się wyśmienicie, pierwszy mąż zadowolony i ja nie narzekam. Międzynarodowy Festiwal Kryminału i Wrocławskie Gry Miejskie – dzięki za zabawę.

On wiedział za dużo, ona chciała zbyt wiele, oni nie mieli litości! Czasami wypada piątek trzynastego i drogę ci przejdzie czarny kot. Czasami głupia pomyłka może kosztować cię życie. Zwłaszcza jeżeli jesteś najbardziej pożądanym i najpopularniejszym człowiekiem w mieście i właśnie zupełnie przypadkowo zgubiłeś pieniądze mafii.

Takie informacje znalazłam na stronie wydarzenia. Idziemy pomyślałam, w końcu na piknik, czy do zoo można pójść zawsze, a gry miejskie nie odbywają się tak często jak bym chciała. Nie napiszę co tam się działo, bo nie jestem w stanie tego odtworzyć, ale dam Ci kilka cennych wskazówek, gdybyś chciała się wybrać na kolejną grę.

Jeśli w jakiejkolwiek grze spotkasz księdza, to wiedz, że jest podejrzany. Jeśli na dodatek ksiądz oferuje Ci kryminalny quiz, to wiedz, że na pewno jest podejrzany.

moderca gry miejskie

Prostytutki zawsze wiedzą za dużo, zatem albo są potencjalnymi sprawcami zbrodni, albo ofiarami.

Mafia nie zawsze musi być groźna, nie każdy trup ma znaczenie i nie każde miejsce zbrodni jest istotne. Jeśli znajdziesz testament, to wcale nie znaczy, że autor jet martwy ...

miejsce zbrodni gry miejskie
mafia
zbrodnia

Raczej nie spodziewaj się, że policja Ci cokolwiek pomoże. Nie ufaj kobietom w wielkich kapeluszach.

femme fatale gra miejska

A jeśli trafisz na grę we Wrocławiu, to koniecznie zatrzymaj się na chwilę i spójrz jaki piękny mamy Rynek ;)

wrocław rynek
wrocławski rynek wiosna

Idź na kolejną grę, bo może uda Ci się otworzyć worek z uśmiechniętym trupem ... A jak się dobrze sprawisz, to może Cię przyjmą do mafii – nam się udało, poniżej dowód w postaci tatuażu.

gra miejska wrocław
trup gra miejska
podsumowanie gry miejskiej
jestem w mafii
Spłodziła: Baba jedna