Rozrywnik

Dzie Ci mężczyźni ja się pytam - o Improwizowanych Poniedziałkach ...

No dzie ja się pytam ... a wszędzie, zatem nie ma co się zastanawiać i drążyć temat. Lepiej napisać o Improwizowanych Poniedziałkach, inicjatywie nad którą objęłyśmy patronat i tym co na facebooka nie zaglądają chwalimy się oficjalnie. Nasz pierwszy poniedziałek już za nami, zatem zanim minie kolejny, czas na fotorelację i krótką notkę, żebyś zdążyła się przygotować i stawić się na następny.

Gdzie, kiedy i za ile?
* W Gradiencie na pl.Solnym we Wrocławiu
* Co tydzień w poniedziałek o godzinie 19.00.
* Oczywiście bezpłatnie, a jeśli chcesz się delektować dobrym trunkiem lub kaffffffffką, to musisz je najzwyczajniej w świecie sobie kupić ;)

Czym są Improwizowane Poniedziałki i dla kogo?

* To doskonała zabawa dla tych, którzy zawsze marzyli o aktorstwie, a ich wielkie plany skończyły się na widowiskowej kreacji w szkolnym przedstawieniu (ja niestety należę do tej grupy, a moją rolą życia była postać wiedźmy w Jasiu i Małgosi, które stało się hitem podstawówki). Teraz możesz spróbować swoich sił, stanąć na prowizorycznej scenie, co więcej sama tworzysz część historii...
* To również przygoda dla tych, którzy grywali w RPG i z jakiś powodów już się w to nie bawią. Z elementów RPG znajdziemy tu mistrza gry, tożsamość którą po części dostajesz i ramowy plan zdarzenia.
* To świetna rozrywka także dla tych, którzy nigdy o aktorstwie nie marzyli, nie wiedzą co to jest RPG, a lubią się napić piwa w dobrej atmosferze. Jeśli należysz do tej grupy przyjdź, zasiądź na widowni i spędź poniedziałkowy wieczór zupełnie inaczej niż dotychczas.

 

 

 

 

 

 

A wracając do tych mężczyzn, to grali pierwsze skrzypce na ostatniej imprezie.

Nieznajoma – taki opis znalazłam na facebookowym wydarzeniu.

I wchodzi ona piękna i milcząca. Bardziej duch niż istota z krwi i kości. Potem siada powoli przy stoliku nie tak daleko i nie tak blisko. Na pewno nie dosięgniesz jej ręką, ale z pewnością jej nie przeoczysz. Niby patrzy przed siebie, jednak ukradkiem rozgląda się. Ocenia ciebie, ciebie i ciebie też. Nieznajoma... też ma swoją historię. A może to wasza wspólna opowieść?

Zapraszamy na scenariusz o mężczyznach i kobiecie. Spotkanie nawet przypadkowe może zmienić życie. Będzie wesoło i poważnie.

Nieznajomych było kilka, panów trzech i (co mi się najbardziej podobało) jury (w którym ochoczo zasiadłam) mające za zadanie ocenić zmagania podrywaczy ... Jak sobie poradzili? Co się działo? To już zostanie tajemnicą, ale fotki możesz pooglądać ;)

Skoro improwizowane poniedziałki, to postanowiłam popełnić improwizowane zdjęcia. Co prawda tytułową improwizację popełniła Kasia, ja tą gorszą resztę ...

Kandydat nr 1

Kandydat nr 2

Kandydat nr 3

A ty którego wybierasz?

Jak widać zakończenie klasyczne, panowie doskonale poradzili sobie sami ...

Spłodziła: Baba jedna