dalida film
Rozrywnik

Dalida - historia niezwykłej kobiety

Pełne muzyki, wielkich namiętności, wspaniałych sukcesów i tragicznych wydarzeń. Takie było życie Dalidy. Jednej z czołowych francuskich artystek, lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. Wzbudzająca wielkie emocje, nieraz doprowadzająca mężczyzn do obłędu, sama przez całe poszukiwała wielkiej miłości. Uwielbiana przez tłumy, żyjąca w świetle reflektorów, nie czuła się zrozumiana przez nikogo.

Dalida – jaka naprawdę była? Obejrzyj film, który wejdzie pod koniec marca do kin i dowiedz się więcej. 

Życie jest dla mnie nie do zniesienia. Wybaczcie mi.

Życie pozornie usłane różami, zgasło niespodziewanie. Został tylko krótki list. Dwa zdania. W sercach swoich fanów pozostała na zawsze. Jaka była? Pracowita, wrażliwa, naprawdę kochająca muzykę. Przez całe życie rozpaczliwie poszukiwała wielkiej namiętności. Uwielbiała mężczyzn, a oni szaleli za nią. Wyjątkowo utalentowana artystka, zdobyła 70 złotych płyt. Jej niepowtarzalną urodę doceniono w wyborach tej najpiękniejszej, w 1954 r. zdobyła koronę Miss Egiptu.

Biograficzny film o życiu Dalidy ogląda się bardzo przyjemnie. Jest wyważony, jak dobra zupa pomidorowa. Dobra muzyka. Jaka? Tego też możemy się spodziewać. Zakończenie jest oczywiste. Trudno jednak zaskoczyć finałem, realizując film na podstawie historii, którą wszyscy znają. Produkcję w pewnym sensie porównałabym do "Niczego nie żałuję". Po prostu dobry, "zgrabny" film, który się miło ogląda. Bardziej babski, bo mnóstwo tu rzewnych, miłosnych opowieści. Ale tak miało być. Wszystko jest ze smakiem, dobrymi zdjęciami i całym wachlarzem emocji. Idź śmiało, nie będziesz rozczarowana.

Spłodziła: Baba jedna