nuda
Rozrywnik

5 fanpage'ów na nudę w pracy

Oczywistym jest fakt, że inteligentni się nie nudzą. Drugi fakt, który wydaje się być niepodważalny, to to, że w pracy się nie można nudzić. Praca jest od pracowania, a nie nudzenia się i tyle. Szczęśliwi Ci, co mają sporo roboty i nie dane jest się im zajmować czymkolwiek innym. Jeśli jednak zdarza Ci się przerwa na "przewietrzenie" mózgu, to zapraszam. Mam dla Ciebie pięć propozycji. Kompletnie "niemądre", nie wymagające wiedzy ogólnej, wysokiego IQ, ani nawet umiejętności poprawnego składania faktów. Takie "czasoumilacze", dzięki którym pojawia się uśmiech na twarzy. Ja uwielbiam, każdy na swój sposób, każdy kocham zupełnie inną miłością, ale każdy równie mocno :)

Kryzys Wieku

kryzys wieku średniego

Propozycja zdecydowanie dla "dorosłych". Jeśli niebezpiecznie zbliżasz się do czterdziestki, albo jakimś cudem udało Ci się ją przekroczyć, to ten fanage jest dla Ciebie. Jeśli masz 20 lat, nie wchodź tam, to bez sensu :) Wszystkie grafiki pochodzą stąd

co może się spierdolić
google

Raczkowski na dziś

Kto Raczkowskiego nie zna, ten stracił pół życia, albo i więcej. Niekwestionowany mistrz. Jego "niewinne" spostrzeżenia, tak dotkliwie prawdziwe. Dla szalonych małolatów, poważnych tatuśków, podstarzałych absztyfikantów, ryczących czterdziestek i uśmiechniętych trzydziestek. Dla każdego, tak po prostu.

3 króli
muzeum

Janina Daily

janina daily

Powiedziałabym, że targetem są kobiety. W sumie jednak nie jestem do końca pewna. Na pewno to profil dla tych, którzy nie brzydzą się czytaniem trochę dłuższych tekstów. Owe teksty są dobrze doprawione i naprawdę przepyszne.

Zapisz obrazek jako ahgsfds

zapisz obrazek

Nie wiem co ten koleś ma w głowie, ale chcę to samo ;) Nie mam pojęcia co napisać, po prostu wejdź i zobacz. Nie da się go nie uwielbiać.

rzecznik prasowy

To samo zdjęcie Bogusława Lindy codziennie

To już jest prawdziwy koniec internetów. Co ciekawe, ponad 72 tysiące fanów...

Co dodasz od siebie? 

Spłodziła: Baba jedna