Wenusjanki we Wrocławiu

Idea i misja Wenusjanek to stworzenie platformy aktywnych kobiet, która umożliwi im między sobą wymianę doświadczeń zawodowych i życiowych, ułatwi nawiązać nowe relacje biznesowe, zainspiruje, zintegruje i zmotywuje do rozwoju oraz dalszych przedsięwzięć.

Kosmetyczny Bieg Uliczny

Kosmetyczny Bieg Uliczny to impreza, która ma na celu rozruszać (w dosłownym znaczeniu) środowisko kosmetyczne. Na co dzień kosmetyczki dbają o urodę i dobre samopoczucie swoich klientek. Czas zadbać również o siebie!

Międzynarodowy Kongres i Targi kosmetyczne LNE & spa

Międzynarodowy Kongres i Targi kosmetyczne LNE & spa

Już 9 - 10 listopada spotkajmy się w Krakowie
ZAREZERWUJ TEN WEEKEND!


28 Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa to:
- Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny
- Sympozjum podologiczne
- Forum Manicure Pedicure
- Premierowe prezentacje
- Atelier kongresowe
- Targi - ponad 100 wystawców
- Szkolenia kongresowe - Akademia LNE

Miejsce: Nowohuckie Centrum Kultury
al. Jana Pawła II 232; 31-913 Kraków

Targi rzeczy

Targi rzeczy

Targi Rzeczy to cykliczna, wrocławska impreza promująca polski dizajn i polskich projektantów. Powstała po to, by pokazać wrocławianom, że w naszym kraju powstają rzeczy oryginalne, ciekawe i dobrze wykonane.

Zobacz: Targi Rzeczy
International Coaching Week

International Coaching Week 2013

Międzynarodowy Tydzień Coachingu (International Coaching Week) jest corocznym siedmiodniowym świętem zawodu coacha celebrowanym prawie w 100 krajach na całym świecie.

Wrocławskie Gry Miejskie

Wrocławskie Gry Miejskie

Niekomercyjne przedsięwzięcie grupy wrocławskich fascynatów, dla wszystkich którzy lubią aktywnie i twórczo spędzać czas. Esencją gier miejskich jest wykorzystywanie przestrzeni miejskiej jako istotnego elementu rozgrywki. Łączą w sobie cechy flash mobów, happeningów ulicznych oraz gier komputerowych, RPG i harcerskich podchodów.

Improwizowane poniedziałki

Improwizowane Poniedziałki

Co tydzień o godzinie 19.00 w Gradiencie na pl. Solnym we Wrocławiu możesz stać się aktorem w wyjątkowej opowieści, lub pozostać na widowni i decydować o losach bohaterów.

Pub Memento

Pub Memento

Idealne miejsce na babskie pogaduchy i wieczorne piwko. Memento znajdziesz przy ul. Bogusławskiego 39 (pod torami) we Wrocławiu :)