Targi rzeczy
Codziennik

Targi rzeczy we Wrocławiu

Targi Rzeczy to cykliczna, wrocławska impreza promująca polski dizajn i polskich projektantów. Powstała po to, by pokazać wrocławianom, że w naszym kraju powstają rzeczy oryginalne, ciekawe i dobrze wykonane.

Targi Rzeczy mają ułatwić im kupienie takich produktów w ładnym otoczeniu i miłej atmosferze.  Edycje targów będą  tematyczne, a pierwsza dedykowana jest dzieciom.

Targi Rzeczy - edycja dziecięca vol.1

W imieniu organizatorów zapraszamy Was na pierwsza edycję i pierwszą tego typu imprezę we Wrocławiu  -  targi mody i dizajnu dziecięcego, które odbędą się we wrocławskim Ogrodzie Botanicznym. Kilkadziesiąt  polskich marek i projektantów zaprezentuje Wam swoje wyjątkowe produkty: ubranka, dziecięce akcesoria, zabawki, gry, książeczki, ilustracje … Na pewno znajdziecie wśród nich piękne prezenty dla swoich pociech na Dzień Dziecka. Będzie kolorowo, modnie i z atrakcjami. O to żeby było smacznie zadba Cafe Flora i Szybka Kawka. A po zakupowych szaleństwach zapraszamy na rodzinny spacer po ogrodzie.

Data: 26.05.2013
Miejsce:  Ogród Botaniczny we Wrocławiu obok Cafe Flora
Godziny: 10.00- 18.00

W Targach wezmą udział m.in. Inki Pinki, Haftowana Chusteczka, Paciaciaki Ciapaki, Bybee, Konnik.pl, Manufaktura Koloru, Pillou…
Targom towarzyszyć będą ciekawe warsztaty dla najmłodszych.

W godzinach 10.00-12.00 zajęcia poprowadzą animatorzy zabaw z firmy Balonik. Prowadzące zabawę, przebrane ze Piratki zorganizują ciekawe zajęcia z chustą animacyjną.
W godzinach 12.00-15.00  w kawiarni Cafe Flora zostanie stworzony „kącik gier”. W specjalnie przygotowanym miejscu, pod czujnym okiem opiekunów i specjalistów będzie można pograć w dziecięce gry planszowe. Odbędzie się również turniej z nagrodami. Rozgrywki poprowadzi Wrocławskie Stowarzyszenie Wielosfer.
W godzinach 15.00-17.00 odbędą się kreatywne warsztaty prowadzone przez Panato. Tworzą je wrocławscy projektanci i dizajnerzy z wykorzystaniem materiałów recyklingowych. Pod okiem animatorek Panato dzieci wezmą udział w warsztatach które nie tylko rozwijają wyobraźnię i umiejętności plastyczne, ale również uczą ekologii i twórczej pracy zespołowej.

W przygotowaniu jest również specjalne menu dziecięce w Cafe Flora.

I niespodzianka! Wszystkie bilety za 5 zł !

Strona internetowa: www.targirzeczy.pl

Link do fan page'a: http://www.facebook.com/TargiRzeczy
Link do wydarzenia:  http://www.facebook.com/events/603363943008273/

Spłodziły: Baby