Suplementy diety i gwiazdy mikołajkowo
Codziennik

Suplementy diety i gwiazdy mikołajkowo

Pół godziny w warszawskim korku, przechadzka z pakunkami na czwarte piętro (nie było windy) i dotarłam na mikołajkowe spotkanie z Noble Health, wiodąca na polskim rynku, firmą zajmującą się dystrybuowaniem suplementów diety. Warszawa mnie zawsze zaskakuje, jest tam tyle miejsc do odkrycia. W ciemnych, zagraconych podwórzach, w niepozornych klatkach i niczym nie odróżniających się od reszty wieżowcach. W takim klimacie przy ul. Żelaznej 54, kryje się STUDIO 4 PIĘTRO – nowoczesne i designerskie miejsce, oczywiście jak sama nazwa wskazuje, znajduje się na czwartym piętrze - tu zorganizowano event. Ciekawe miejsce, miła atmosfera, aromatyczna kafffffffka i smakołyki – czego chcieć jeszcze.

 

Część oficjalną poprowadziła Agnieszka Owczarek, potem impreza przeniosła się do kuluarów, tam goście mogli porozmawiać z dietetykiem, kosmetologiem, lekarzem medycyny estetycznej oraz ekspertami od zabiegów nieizwazyjnych.

 

 

Jak na takie spotkania przystało nie zabrakło dietetycznych przekąsek i mniej dietetycznych deserów ;)

 

Przechadzając się po pomieszczeniach kryjących mnóstwo niespodzianek natrafiłam na studio fotograficzne ...

 

Jeśli macie ochotę poprawić kondycję swojej skóry i włosów, to zamieszczam kilka słów o firmie Noble Health - sama wypróbowałam kolagen i naprawdę mogę polecić.

 

Produkty dostępne w dystrybucji Noble Health dedykowane są dla osób dbających o swoje zdrowie i kondycję fizyczną, jak również dla osób chcących zatrzymać czas i ceniących sobie naturalne piękno. Czerpiąc z najnowszych osiągnięć nauki i technologii, oraz z wiedzy naukowców wielu dziedzin, nutrikosmetyki marki Noble Health adresowane są na współczesne dolegliwości z jakimi spotyka się każdy z nas. Podnoszenie jakości i standardów życia przez troskę o własne ciało to kierunek jaki wytycza misja firmy.

Spłodziła: Baba jedna