Codziennik

Spotkanie z nową Filiżanką Smaków

Klimatyczny wrocławski rynek, apetyczny krem brulee serwowany przez Chilli Cafe i wspaniałe towarzystwo redaktor naczelnej Filiżanki Smaków - tak spędziłam wczorajsze popołudnie. Przy dobrej kawce i deserze rozmawiałyśmy sobie o tym jakie życie bywa ulotne i o tym, że warto się czasem zatrzymać i zrobić coś dla siebie. A o smakach i zapachach dobrego życia możemy właśnie poczytać w nowej, odmienionej Filiżance Smaków.

(...)Slow life, rozumiane bardzo szeroko, to kierunek, w którym chcielibyśmy podążać - zwolnić, cieszyć się każdym dniem, być zadowolonym, prowadzić ekologiczny styl życia. Każdy z nas marzy o znalezieniu na to sposobu - dajmy sobie więc szansę. Może nasze artykuły zainspirują Państwa, by coś zmienić. gdzieś pojechać, poszukać nowych pasji, poznać to, co nieznane, albo czegoś spróbować (...) Tak pisze Basia Szwast we wstępniaku. Zastanówmy się - może warto czasem zwolnić ;)

Miesięcznik Filiżanka Smaków znajdziecie w salonach prasowych, w herbaciarniach i kawiarniach oraz w sieci sklepów Organique (cena 6,5zł.)

Spłodziła: Baba jedna