Share Week
Codziennik

Share Week, czyli polecamy ulubione blogi

Bardzo ciekawa inicjatywa Andrzeja Tucholskiego z jestKultura.pl polegająca na dzieleniu się wartościowymi blogami ze swoimi odbiorcami. Grzech się nie przyłączyć, więc z przyjemnością podrzucam swoje propozycje.

Kolejność alfabetyczna.

http://atrapa.net

Gdy  usłyszę od kogoś jakąś niestworzoną historię, która przytrafiła się znajomemu znajomego, sprawdzam czy już się pojawiła na Atrapie. 95% skuteczności. Autor jest prawdziwym pasjonatem tematu - od kilku lat gromadzi i omawia opowieści dziwnej treści, legendy miejskie i łańcuszki wszelkiego rodzaju. Przekrój od Czarnej Wołgi po kangura we fraku ;)

http://jestblog.pl/

Jako, że bloga  jestKultura.pl  i tak wszyscy znają (swoją drogą uwielbiam), polecam młodszy projekt  autora niniejszej akcji, Andrzeja Tucholskiego. W skrócie: blog o blogowaniu dla wszystkich blogerów :) Trafne i sensowne porady od kogoś, kto zna się na rzeczy. Bardzo fajny podział treści bazujący na poziomie zaawansowania – dzięki temu zarówno początkujący, jak i ekspert znajdą tematy dla siebie.

http://moimsmakiem.wordpress.com/

Wrocławski blog kulinarny autorstwa Natalii Bujak, którą miałam ostatnio przyjemność poznać osobiście :) Pomysły na niecodzienne pyszności  i opinie o wrocławskich knajpkach podane w zgrabny i humorystyczny sposób. Nawet jeśli nie przetestuję przepisu (nie zawsze pozwala na to mój nikły poziom zaawansowania kuchennego) to i tak przeczytam notkę, bo dziewczyna po prostu fajnie pisze i już.

http://www.serialowa.pl/

W zasadzie nie jestem pewna czy to blog, czy serwis, ale strukturę ma blogową, więc myślę, że się wpisuje w temat. Jako osoba wiecznie wciągnięta w jakiś serial zawsze znajduję tu coś interesującego. Mnóstwo opinii o odcinkach, ciekawostek, spojlerów i zapowiedzi. Codziennie kilka aktualizacji. Kawał dobrej roboty.

http://www.zkotami.blogspot.com/ oraz http://www.zkotami.pl/

Zaglądam bardzo często, by sprawdzić, co nowego słychać w mojej ulubionej kociej rodzince – a jest ona niemała! Przepiękne, dynamiczne ujęcia kotów na łonie natury plus urocze rysunki. Po prostu nie wierzę, że  może gdzieś istnieć blog z lepszymi zdjęciami z kotami :) Ukłony dla twórców!

 

Babo Jedna, teraz Ty :)

Spłodziła: Baba druga