Labirynt Światła Wilanów
Codziennik

Share Week - co czyta i ogląda Baba Jedna

Blogów przybywa jak grzybów po deszczu. Jedni piszą, bo nikt nie chce ich słuchać, inni piszą bo potrafią, jeszcze inni chcą zarobić. Blogerzy dzielą się swoimi pomysłami, fotkami, zdradzają intymne szczegóły ze swojego życia, kręcą aferki wokół marek, kłócą się ze sobą i wzajemnie się polecają. Życie

W zeszłym roku dołączyłyśmy się do Share Week, bo zacna idea, a blogi czytamy nie od dziś. Póki co blogów nie przestaję czytać, zatem polecam swoich ulubieńców i w tym roku. Ważna uwaga – w związku z moją branżą czytam całe mnóstwo blogów urodowych, dlatego nie będę w ogóle o nich pisać, bo lista byłaby tak duża, że nikt by się w niej nie połapał. Dziewczyny wybaczcie mi. Oczywiście niezmiennie polecam blogi, które polecałam w zeszłym roku, znajdziesz je tu.

Moje typy w tym roku – kolejność przypadkowa ;)

Malvina Pe.
– mogę śmiało napisać, że czytałam ją niemal od początku istnienia jej bloga. Pełna pasji dziewucha, która pisze o życiu bez cukru pudru. Doskonały warsztat, błyskotliwe spostrzeżenia.
Jej blog naprawdę wciąga, zajrzyj, a już tam zostaniesz. Najlepiej zacznij od tego tekstu

Malvina Pe.

Nie Matka Polka
- po prostu lubię do niej zaglądać. Lubi koty (to bardzo istotne), podróżuje i ciekawie pisze.
Polecam na początek tekst, jeśli blogujesz spodoba Ci się ;)

Nie Matka Polka

Wyprawa w Nieznane
- czarujący młody człowiek, który uwielbia podróżować i robi doskonałe zdjęcia. Zaczęłam do niego zaglądać kilka miesięcy temu i do tej pory nie przestałam ;) Jeśli lubisz podróżować, lub marzysz o dalekich wyprawach, a jakoś nie masz odwagi się zebrać i wyjechać – to koniecznie odwiedź Marcina. W sumie nie wiem, który wpis polecić Ci na początek – może ten.

Wyprawa w nieznane

Riennahera
- dla mnie to już legenda, pewnie znasz i dawno już ją czytasz. Jeśli jednak jakimś cudem nie trafiłaś na jej bloga, to natychmiast nadrób zaległości. Pisze doskonale, zawsze się denerwuję jak ją czytam, bo też chciałabym mieć taki dar. Do tego wszystkiego robi doskonałe zdjęcia. Mój ulubiony wpis.

Riennahera

Abstrachuje
 - no i cóż tu napisać? Młodzi, niepokorni, nieco wulgarni i bardzo spostrzegawczy. Pół Polski ich ogląda, zapewne to młodsze pół Polski, ale co tam. Chcesz się dowiedzieć, co mówią chorzy faceci, hipsterzy, studenci lub gimbusy? To zaglądaj na ich kanał – jeśli dopuszczasz nieco wulgaryzmów, to nie powinnaś być zniesmaczona. Jeśli masz trochę dystansu do siebie i do tego jesteś blogerką kulinarną, urodową lub modową – to zacznij od tego.

Abstrachuje

Jakie blogi Ty polecasz?

Spłodziła: Baba jedna