Codziennik

Share Week – Baba Jedna też się przyłącza

Internety same się nie zrobią i ja się zgadzam, do akcji się przyłączam i polecam. Miało być pięć ulubionych blogów, to niech będzie pięć. Trochę mało, ale jakoś trzeba było wybrać. Polecam te, które najczęściej odwiedzam. Wzorem Baby Drugiej alfabetycznie.

Black Dresses

W sumie nie pamiętam już kiedy i w jakich okolicznościach tam trafiłam. Na początku rzadko zaglądałam, potem coraz bardziej regularnie a teraz już jestem stałą bywalczynią. Przeczytasz tu o komunii dusz, o "telefonicznych" psychopatkach, o tym dlaczego trzeba nosić czapki i być może znielubisz pizzę z czosnkiem – ja nadal lubię.

Hatalska

Lektura obowiązkowa, jeśli ktoś interesuje się branżą mediowo - reklamową. Znajdziesz tu case study najciekawszych, alternatywnych akcji marketingowych, oraz opisy tych najmniej udanych. Tu się robią niezłe internety ...

Tajemniczy Wrocław

Autor bloga pisze "Zapraszam do pasjonującej podróży śladami wrocławskich tajemnic. Do poczucia drzemiącej w starych murach magii, do zachwytu nad detalami i faktami umykającymi w pędzie współczesnego życia". Przyjęłam zaproszenie i zachwycam się Wrocławiem – Ty też się zachwyć ...

Wrocław Fantastyczny

W zasadzie to jedyny blog, na który wchodzę bez pośrednictwa facebooka. Zorientowałam się, że nawet nie dałam mu wcześniej lajka – oczywiście nadrobiłam ;) Lubię tam zaglądać, bo jest pełen wyobraźni z dużą dawką humoru. Lubię go, bo jestem Wrocławianką, bo lubię fantastykę i czasem jak nie zwalczę mojego leniwego pierwiastka i nie wybiorę się na ciekawe wrocławskie wydarzenie, to wiem, że autor bloga tam będzie i o nim ciekawie napisze. Teksty trochę długie, ale za to ciekawe – warto zaglądać.

Z kotami

Baba Druga mnie już ubiegła, ale jako prawdziwa kotomaniaczka muszę dodać coś od siebie. Absolutnie najlepsze ujęcia kotów – klimatyczne i kocie do potęgi. Zgadzam się z Babą Drugą, że nie może istnieć blog z lepszymi ujęciami kotów – w zasadzie fotoblog :)

A Ty jakie blogi lubisz?

Spłodziła: Baba jedna