Codziennik

Reklamowe Pogaduchy Blogerów #4

Skoro Wrocław to miejsce spotkań, zatem jest najlepszym miejscem na spotkania blogerów. Tak zapewne sądzą organizatorzy reklamowych pogaduch blogerów, które jakoś tak niepostrzeżenie stały się pogaduchami blogerów z całej Polski. Baba Jedna, będąc prawdziwą czarownicą z uznanego rodu parającego się tym procederem, zapowiada, że na kolejne przyjadą zagraniczni goście ;)

Kilka słów dla mniej zorientowanych. Reklamowe pogaduchy blogerów, to już czwarta taka impreza we Wrocławiu zorganizowana przez chłopaków ze studium przypadku, a druga w Kinie Nowe Horyzonty i druga, na której gościłyśmy. Pierwsze trzy spotkania gromadziły blogerów z Wrocławia i okolic, tym razem zrobiło się bardziej tłoczno i przestrzeń Kina Nowe Horyzonty zapełnili blogerzy z całej Polski. Tym razem, jak sama nazwa wskazuje, było reklamowo. Trochę o reklamie inspirującej, trochę o tej, która zaśmieca miasto, trochę o komercyjnej współpracy blogerów. Trochę alkoholu, trochę Frugo i oczywiście, jak na roszczeniowych i rozpieszczonych blogerów przystało, trochę prezentów, przez niektórych zwanych łupami. Ale dość tych drętwych prezentacji, przejdźmy do zdjęć.

Jak widać rządzimy w strefie Lifestyle, a żeby skutecznie zbudować atrakcyjność towarzyską dorwałyśmy przystojniaka, żeby się z nami sfotografował. A on Lubi to robić :)

Jak się okazuje Daria też lubi to robić ...

Konkurencja w strefie lifestyle niestety nie śpi :( Po lewej Emilia, która jest świadoma kobiecości a po prawej tajemniczy Nikodem z Nikodeus.pl.

Maciek Budzich niekwestionowany lider w strefie modowej ;)

Humory, jak widać wszystkim dopisywały, dziewczyny ładnie pozowały, po lewej Kasia Stachurska w towarzystwie Tajemniczej Kobiety w Lokach, czyli, jak się okazało, Karoliny Szpunar z oldfashionedgirl.pl. Po prawej kundelki, mocno zdziwione, że sławne ;)

Na zdjęciu na górze Ciocia Lena po prawej, brakuje nam tylko koleżanki z lewej - kto pomoże zlokalizować?

Po lewej prezentacja Lemon Sky, ale Wy się bloga nie bójcie. Po prawej coś niewyraźny Tucholski, macha trendbookiem i do tego mądrze gada.

Siedzą na tych poduchach, mówią o złej, brzydkiej i wszechobecnej reklamie a na wielkim kinowym ekranie lecą tweety. Życzyli sobie hejtów, to mają. Chęć zaistnienia była tak silna, że też dodałyśmy swoje trzy grosze, a nieprawdą jest to, co napisałyśmy! Jesteśmy początkującymi hejterkami, wybaczcie chłopaki, ale dopiero się uczymy.

Frugo linkować nie będziemy, bo każdy wie co to jest Frugo. Trzeba przyznać, że wygrali to spotkanie. Pozostaje zatem czule połechtać sponsora.

Czule łechtamy również organizatorów. Po lewej Tomek w towarzystwie pięknych pań z Blogostrefy i Lemon Sky. Po prawej mroczny Bartosz, a koło niego, w zasadzie są już na zdjęciach powyżej, to sobie znajdźcie ;)

Szatan i kosmetyki - to zdjęcie musiało się tu znaleźć. Swoją drogą Szatan obiecał polubić naszą stronę, jak go podlinkujemy. Czekamy zatem :)

I jeszcze brawa dla dorigami za pomysł na reklamę, wszędzie to się walało, ale przesłodkie :)

Pogaduchowe mydełko od Organique już w użyciu ;)

Spłodziły: Baby