Codziennik

Przyjaciółki Organique - nowy projekt

Wiele się ostatnio mówi o tym, że warto współpracować z blogerami, o tym jak warto współpracować z blogerami i o tym dlaczego warto współpracować z blogerami. My oczywiście stoimy na stanowisku, że na pewno warto współpracować z blogerami :))) A skoro warto - to kilka słów o współpracy ;)

Do tej pory, pomimo tego, że jesteśmy od lat związane z branżą kosmetyczną bardzo sporadycznie pisałyśmy o urodzie, zatem najwyższy czas to zmienić. Z radością ogłaszamy, że dołączamy do projektu Przyjaciółki Organique.

Na stronie Organique przeczytasz o projekcie : Przyjaciółki Organique to właścicielki blogów o tematyce związanej z różnymi aspektami kobiecości – znajdziemy wśród nich dziewczyny piszące o urodzie, modzie i lifestylu. W ramach współpracy dziewczyny będą miały okazję lepiej poznać aromatyczne kosmetyki Organique, a my mamy nadzieję że rozkochają się w nich równie mocno jak my. Jesienią podczas weekendowej wycieczki do Wrocławia zwiedzą naszą manufakturę i posmakują tego wyjątkowo urokliwego miasta.

W projekcie bierze udział 10 blogerek, które serdecznie pozdrawiamy, a Ciebie zapraszamy do poszperania na ich blogach: Agata ma Nosa, Black Dresses, Kameralna, Beauty & Mac, Moves Fashion, Piękność Dnia, Riennahera, Sauria, Siouxie and the City, Syllunia.

Jako, że Baba Jedna od dawna jest rozkochana w kosmetykach Organique, a jednocześnie jest z marką związana zawodowo, to do projektu gościnnie dołączył również blog Dla Bab :)) Swoją drogą Baba Druga też uwielbia Organique, zatem nie mogło nas zabraknąć ;)

Poniżej linki do naszyh wcześniejszych opinii o aromatycznych kosmetykach Organique.

Balsam z masłem shea - pachnące cudo

Kosmetyczne Hity Baby Drugiej - pielęgnacja twarzy

Pachnąco, nawilżająco, cieleśnie

Jeśli masz suchą skórę i borykasz się z rozszerzonymi naczynkami, to koniecznie przeczytaj

A Ty już zdążyłaś się zakochać w Organique ?

Spłodziła: Baba jedna