Codziennik

International Coaching Week 2013

Wrocław po raz pierwszy włącza się w obchody Światowego Tygodnia Coachingu, podczas których od 20 do 26 maja odbywać się będą bezpłatne warsztaty, seminaria i indywidualne sesje coachingowe. A my mamy przyjemność temu wydarzeniu patronować medialnie :-)

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na stronę i poznaj szczegółowy program wydarzenia. www.coachingweek.pl/wroclaw
Międzynarodowy Tydzień Coachingu (International Coaching Week) jest corocznym siedmiodniowym świętem zawodu coacha celebrowanym prawie w 100 krajach na całym świecie. Wydarzenie to zostało zapoczątkowane w 1999 roku przez i od tego czasu jest to tydzień przeznaczony co roku dla coachów i ich klientów, aby wspólnie informować lokalne społeczności o wartości współpracy partnerskiej z profesjonalnymi coachami oraz aby dać świadectwo temu, że proces coachingowy daje pozytywne rezultaty i naprawdę działa! Podczas tych tygodniowych obchodów coachowie na całym świecie działając pro bono oferują mnóstwo różnorodnych bezpłatnych wydarzeń – warsztatów, wykładów, szkoleń – które skierowane są do lokalnych środowisk,tak, aby dzielić się możliwościami, jakie daje coaching.

The International Coach Federation (ICF) – Międzynarodowa Federacja Coachów – jest głównym koordynatorem i sponsorem Międzynarodowego Tygodnia Coachingu i zachęca coachów z całego świata do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.
W Polsce International Coaching Week 2013 odbywa się w kilku miastach jednocześnie m.in.: we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie, Częstochowie, Poznaniu, Łodzi i Rzeszowie.

Spłodziły: Baby