Codziennik

Babskie środy w Memento

I stało się :) Baby objęły oficjalny i honorowy patronat nad Pubem Memento. A jak patronat, to i impreza, a nawet cały cykl. Zaczniemy od "Sprzątania Szafy". Sprzątanie szafy, to uaktualniona wersja imprezy ciuchowej, która dawno, dawno temu powstała w głowach kilku zaprzyjaźnionych bab. Od zawsze obdarowywałyśmy się różnymi szmatkami i dodatkami, aż któregoś razu postanowiłyśmy przynieść w jedno miejsce, wszystko co można na siebie włożyć, jest w dobrym stanie, a z jakiegoś powodu już tego nie chcemy. Niestety w większości przypadków powód był prosty - "skurczyło się w praniu". Ale czasem kolor nie ten, fason nie ten, prezent od byłej teściowej lub nie daj boże, od exa. Tak powstał pomysł na cykliczne spotkania, które oprócz pozbywania się niechcianych rzeczy i nabywania tych chcianych, obfitowały w ploteczki i były dobrym pretekstem do zabawy.

Tyle historii, teraz szczegóły:

* spotykamy się 10 10 2012r. o godz 18:30 w Pubie Memento przy ul. Bogusławskiego 39 (pod nasypem) we Wrocławiu;

* wstęp tylko dla BAB;

* każda przynosi wszystko, czego nie potrzebuje a można to na siebie włożyć (ciuchy, torebki, paski, biżuteria);

* łupy układamy w jednym miejscu i grupujemy tematycznie;

* losujemy numerki i każda zabiera po jednej rzeczy;

* po wybraniu najatrakcyjniejszych kąsków rzucamy się wszystkie, grzebiemy, dobieramy i zabieramy na co mamy ochotę :)

* WAŻNE - impreza nie polega na wymianie jedna sztuka za jedną sztukę, nic nie sprzedajemy podczas imprezy, wszytkie rzeczy, które zostaną, można z powrotem zabrać ze sobą lub złożyć do specjalnie przygotowanych worków, które potem trafią do pomagacz.org.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy chętne Baby do zgłaszania chęci udziału w komentarzach po notatką na blogu :) Jeśli nie macie konta na Facebooku (a co za tym idzie, nie możecie wpisać się poniżej) wyślijcie maila na adres baby@dlabab.com

ZAPRASZAMY

Spłodziły: Baby