Glossybox, Arkana, Mabelle
Cieleśnie

Wiosenne testy kosmetyczne - Glossybox, Arkana, Mabelle

Za oknem pochmurno, kot łypie spod oka, nie chce się z domu wychodzić. Niby miała już być wiosna i w sumie jest, ale pogoda jakoś pozytywnie nie nastraja. Siedzę sobie przy biurku i patrzę, a tu leży śliczne różowe pudełeczko – kwietniowy Glossybox. Nie byłam wcześniej przekonana do tego pomysłu, ale coś jest magicznego w takiej niespodziance. Nigdy nie wiesz czego się spodziewać, oczekujesz z niecierpliwością i czujesz się trochę jak dziecko czające się w nocy pod choinką z przekonaniem, że tym razem na pewno zobaczy mikołaja. Wszyscy lubią niespodzianki, a Glossybox za każdym razem jest zaskoczeniem. Przyszedł do nas pierwszy "babowy" Glossy zatem zaczynamy wiosenne testy. Dodatkowo na stanie znalazło się serum hialuronowe Mabelle i krem do skóry naczyniowej Arkana. Za kilka dni będziemy olśniewająco piękne, jak to wszystko przetestujemy :)

Jako, że sprawiedliwości na tym świecie nie ma, podział będzie niesprawiedliwy ;) Baba Druga zabiera kosmetyki do ciała, bo lico ma i tak gładkie.

Moje lico wymaga intensywniejszej pielęgnacji, zatem zabieram serum a dezodorant zawsze się przyda;) O gumki chyba się będziemy biły ale zakładam, że skoro jestem silniejsza, to wygram chyba że Baba Druga weźmie mnie sposobem.

Krem Arkana, który jak widać nie znalazł się w Glossyboxie, ale znalazł się niedawno w mojej łazience. Jestem bardzo ciekawa jego działania i z wielką przyjemnością przystąpię do testów. Krem jest dedykowany do mojej cery, zatem biorę bez oporów :)

O serum z kwasem hialuronowym z ulubionego sklepu BMSalon online już pisałam, ale o innej wersji tego specyfiku. Zaczynam zatem z wielką ciekawością aplikować na me lekko wysuszone lico i zobaczymy z jakim efektem. Spróbuję porównać obie wersje ale potrzebuję przynajmniej dwóch tygodni.

Oficjalnie otwieramy sezon wiosennych testów kosmetycznych. A Ty lubisz Glossyboxa, podoba Ci się pomysł kosmetycznej niespodzianki? A może masz już jakieś doświadczenia w stosowaniu kosmetyków Mabelle albo Arkana ?

Spłodziła: Baba jedna