świeca
Cieleśnie

Świeca do masażu - uroczy gadżet

Od zawsze uwielbiałam gadżety kosmetyczne, to się nie zmieniło do dziś. Im dziwniejsze, tym lepsze. Im przyjemniejsze w zastosowaniu, tym większa pewność, że się w nich zakocham. Takim sposobem zakochałam się w świecach do masażu. Początkowo podchodziłam do nich, jak do jeża. A bo to trochę zachodu, bo trzeba poczekać, aż się rozgrzeje. Ale jak raz użyłam, to się zakochałam. To proces nieodwracalny.

Czymże są świece do masażu?

To unikalne produkty stworzone z mieszanki szlachetnych maseł: Shea i illipe, olejków: arganowego, sojowego, jojoba oraz wosku pszczelego. Ich skład zależy oczywiście od producenta i może zawierać inną, dowolną mieszankę olejów i maseł. Z reguły są aromatyzowane. Świece posiadają optymalną temperaturę topnienia, rozpuszczone doskonale rozprowadzają się na skórze, nie parząc jej, a dając przyjemne ciepło. Mieszanka tworząca świecę rozpieszcza skórę bogactwem witamin oraz składników regenerujących, zapewniając jej długotrwałą miękkość, nawilżenie i piękny młody wygląd. Skóra staje się odżywiona, elastyczna i jedwabiście gładka. Ponadto masła shea i illipe silnie ujędrniają. Świece z reguły mają bardzo przyjemne zapachy, które długo utrzymują się na skórze.

Do czego stosować to cudeńko?

Świece możesz spokojnie potraktować jak zwykły balsam do ciała. Usiąść wygodnie w fotelu, lub na kanapie, gdzie ci wygodniej w sumie. Rozpalić świecę, chwilę poczekać aż się rozpuści, a potem wmasować w skórę. Nie wchłonie się za szybko, zatem polecam zrobić to wieczorem. Świeca jest również ciekawym gadżetem do zabawy we dwoje. Możesz zrobić swojemu wybrankowi, albo przyjaciółce masaż relaksujący. Jeśli tylko potrafisz. Jeśli nie, to się naucz. To nie jest żadna filozofia.

Pamiętaj tylko o jednym. To dziadostwo jest tłuste i się strasznie kurzy. Po zastosowaniu świecy, włóż ją najlepiej do pudełka (no tak, tak, nie wyrzucaj go). Część świec jest w puszkach, zatem problem masz z głowy. Ważna uwaga - przycinaj knot, bo będzie się kopcić jak nie zrobisz tego. 

Znasz świece do masażu, lubisz je? Chętnie poczytam twoją opinię.

Spłodziła: Baba jedna