Bo2Look Elixir Arkana
Cieleśnie

Precz zmarszczkom - perełka od Arkany

Dziś parę słów o zmarszczkach mimicznych. Bez względu na to ile masz lat i jak odległe wydają ci się bezsenne noce z powodu kolejnej powstającej bruzdy na twarzy, temat dotyczy również CIEBIE. Tak, tak, zmarszczki mimiczne powstają szybko, już „dwudziestki” je mają i nic na to nie poradzimy. W sumie to możemy poradzić ale w tym wieku z reguły mamy to głęboko w poważaniu… A potem budzimy się dobrze po trzydziestce i zastanawiamy skąd się to „świństwo” na twarzy pojawiło. Nasz paszcza jest niezwykle plastyczna, codziennie marszczymy się, krzywimy i różne dziwne rzeczy z nią wyprawiamy, ponoć robimy to kilkaset razy dziennie. No chyba, że cały dzień śpimy… Jedni przesadnie marszczą czoło (ja do nich należę), inni częściej marszczą brwi. 

Nie wiem co marszczysz częściej ale na pewno coś się znajdzie. Zatem pracujesz na jedną (lub więcej) opcji zmarszczek mimicznych – kurze łapki (te w okolicach oczu – ponoć ich ilość świadczy o ilości przebytych orgazmów, w co nie wierzę, bo mam bardzo niewiele), lwią zmarszczkę (to ta między brwiami, która nadaje groźny wyraz twarzy i najtrudniej ją pokonać, bo to bardzo silny mięsień) lub poprzeczne zmarszczki na czole (powstają jak często marszczysz czoło – tego ci u mnie dostatek).

Straszne widmo botoksu

Chcesz uniknąć takich rewelacji? Najlepiej w „wieku młodzieńczym” udaj się na botoks, powtórz raz na pół roku i z głowy. Jak już masz głębokie zmarszczki botoks ci niewiele pomoże, oczywiście chwilowo tak ale już po paru miesiącach wszystko wróci do normy i taka zabawa do końca życia. Nie oburzaj się, że namawiam młode dziewoje do inwazyjnych zabiegów – botoks ma cię nauczyć wyzbyć się nadmiernego marszczenia, jak już są głębokie bruzdy na niewiele się zda. Może inaczej – pomoże ale na krótko.

Rozwiązanie nieinwazyjne

Nie chcesz inwazyjnych zabiegów? Masz prawo, przecież tyle „złego” się o tym mówi. Masz zatem alternatywę. Przetestowałam cudeńko i to gruntownie. „Znęcam” się nad czołem już prawie dwa miesiące i efekty widzę. Nie jestem może gładka jak poślad noworodka ale moje czoło jest widocznie gładsze. Polecam i tobie zatem, dobrem się trzeba dzielić.

Cóż to takiego? To innowacyjny eliksir dermoestetyczny Bo2Look od Arkany z nowatorskim neuropeptydem XEP™-018 w stężeniu 5%. Taka dawka substancji aktywnej wykazuje działanie intensywnie relaksujące mięśnie twarzy, a w efekcie zmniejszające widoczność zmarszczek mimicznych w okolicy czoła i oczu. Niezbędny w intensywnej kuracji wygładzającej zmarszczki „botox like” oraz w profilaktyce zwalczania zmarszczek mimicznych.

Nie byłabym sobą, gdybym nie dodała, że eliksir ma bardzo przyjemny zapach, „szybkowchłanialną” konsystencję i przeurocze opakowanie. Ale to tylko dodatki do działania, które jest naprawdę zauważalne.

Spłodziła: Baba jedna