pizzaportal.pl
Cieleśnie

organizu.je, czyli jak nakarmić całe biuro nie tracąc kalorii na bieganie po pokojach

Konfucjusz twierdził, że kto lubi jeść dobrze, może z głodu umrzeć. Coś w tym jest. Jeśli jestem bardzo głodna i mam w perspektywie zjeść coś niedobrego, to wolę uczucie głodu, niż niesmaku w ustach. Jeść jednak uwielbiam, zatem kiedy otrzymałyśmy propozycję od portalu organizu.je postanowiłam podjąć wyzwanie :)


Siedzisz w biurze, burczy Ci w brzuchu i na dodatek nic nie wzięłaś ze sobą dziś do pracy. Chcesz coś zamówić ale nie masz przy sobie kasy i w dodatku nie masz czasu biegać po biurze i pytać kto chce coś z Tobą zamówić. Przecież nie będziesz płacić za dowóz. Jednak głód wygrywa. Łazisz po pokojach i pytasz – okazuje się, że Magda chce pierogi, Damian pizzę a Aśka zjadłaby schabowego z kapustą. Zaczynasz negocjacje, wybieracie knajpę z której ma przyjechać jedzenie. Wszystko byłoby OK, ale  u nich nie można płacić kartą ... Dobra trwają renegocjacje – wybieracie kolejny bar, schabowe dojechały, zapłaciłaś i teraz nie możesz się doliczyć kto Ci oddał a kto nie. OK - ważne, że jedzenie na stole – bilans czasowy 1,5 godziny.

Jak to zrobić w kilka minut? Przetestowałam platformę organizu.je i polecam z czystym sumieniem. Zamówienie trwa szybko, można zapłacić przez internet i do tego duży wybór miejsc, z których można zamówić.


1 KROK
Wpisujesz lokalizację i wyświetlasz listę knajpek, które dowożą do tego miejsca. Na liście znajdziesz wszystkie, które są w okolicy. Te które są czynne w danej chwili są oznaczone jako pierwsze. Wybierasz interesujący Cię lokal, robisz zamówienie, wysyłasz link do znajomych.

zamówienie jedzenia


Każdy sam zamawia. Nic się nie myli, bo każdy ma podpisane swoje zamówienie.

zamówienie z organizu.je

Co więcej możesz się bezpośrednio porozumiewać z resztą zamawiających przez wewnętrzny komunikator. Możesz także odznaczyć, kto już się z Tobą rozliczył.

organizu.je

My tym razem postawiliśmy na makarony i sałatki. Wszystko poszło zgodnie z planem, jedzenie smaczne i punktualnie dowiezione :)

dania z makaronu
makaron po chińsku

Na podobnej zasadzie działa PizzaPortal.pl - wszystko w jednym miejscu, po wpisaniu lokalizacji widzisz tylko knajpki, które są aktualnie otwarte i dowożą do miejsca, w którym jesteś. Maksymalne ułatwienie - nic dodać. W zasadzie można coś dodać - SMACZNEGO :)

Spłodziła: Baba jedna