Cieleśnie

Ekstremalne nawilżenie - serum Mabelle

Niedawno rozpoczęłyśmy wiosenne testy kosmetyczne, zatem najwyższy czas na rezultaty. Na pierwszy ogień idzie serum nawilżające Mabelle. To już druga wersja tego specyfiku i muszę przyznać, że zdecydowanie lepsza. O pierwszym wariancie kosmetyku możesz poczytać tu, dzisiaj skupię się na Serum Remodelującym. Stosuję go od dwóch tygodni, więc mogę już śmiało wyrazić opinię :)

To bardzo przyjemny bezzapachowy kosmetyk o konsystencji lekkiego żelu. Uwielbiam paćkać się pachnącymi produktami ale w przypadku, kiedy nakładam serum pod krem brak zapachu jest ewidentnym atutem. Wygodna pompka bardzo ułatwia stosowanie i pozwala na precyzyjną aplikację – mi wystarczy jedna pompka na twarz i szyję. Opakowanie, które zawsze jest dla mnie ważnym elementem (lubię mieć coś ładnego w łazience, jak każda prawdziwa baba) też jest bardzo zgrabne i estetyczne.

Działanie: W odróżnieniu do poprzedniego serum, to ma zdecydowanie lżejszą konsystencję i dużo łatwiej się wchłania. Bardzo dobrze radzi sobie z moim wysuszonym licem. Wyjątkowo wygładza i napina skórę. Kiedy zastosuję go na noc rano mam wypoczętą i wygładzoną paszczę. Skóra jest bardzo delikatna i miękka oraz lekko napięta, czyli mamy tu do czynienia z delikatnym efektem liftu. Jestem zachwycona i polecam z czystym sumieniem.

Co obiecuje producent?

HyaluGen - SERUM REMODELUJĄCE Z KOMPLEKSEM NAGAP-CG

wzmacnia strukturę komórkową, spłyca drobne linie i zmarszczki, oraz chroni przed czynnikami zewnętrznym. Serum o podwójnym efekcie: pobudza syntezę kwasu hialuronowego, chroni kwas hialuronowy przed hialuronidazą. Serum HyaluGento naturalny preparat zawierający aktywny związek będący najnowszym osiągnięciem kosmetologii - Kompleks NAGAP-CG, z którego organizm sam wytwarza kwas hialuronowy. Zastosowanie innowacyjnego Kompleksu NAGAP-CG sprawia, że komórki na nowo podejmują wytwarzanie kwasu hialuronowego.

Kompleks NAGAP-CG
- Stymuluje odnowę komórek
- Pobudza syntezę kwasu hialuronowego
- Zabezpiecza kwas hialuronowy przed hialuronidazą

Znasz ten produkt? A może polecasz inne skuteczne serum do skrajnie suchej skóry?

Spłodziła: Baba jedna