Dobra Karma Smaczny Wrocław
Cieleśnie

Dobra Karma - Smaczny Wrocław cz.18

Dobra Karma, to dobre miejsce, z dobrym jedzeniem, dobrymi deserami i już. Tak bym mogła właściwie podsumować moje ostatnie wizyty u nich, zostawić Cię z kilkoma fotkami i przekonać, żebyś sama tam koniecznie poszła :)  Napiszę jednak kilka słów więcej.

To niepozorny nadodrzański lokal na ul. Cybulskiego 17, który mieści się zaraz przy Cafe Rozrusznik. Niepozorny tylko na pierwszy rzut oka, bo ich kuchnia jest naprawdę imponująca. Kilka razy przechodziłam tamtędy i jakoś nic nie przyciągnęło mojej uwagi. Dopiero kiedy zasiadłam tam jako Kot z Cheshire podczas gry miejskiej, zauroczona przesympatycznymi ludźmi, którzy prowadzą Dobrą Karmę, postanowiłam tam wrócić. I tym sposobem wpisałam ją do stałej listy wrocławskich miejsc obiadowych ...

Dobra Karma wnętrze
Dobra Karma stolik

Znajdziesz tam dania przygotowane na bazie sezonowych produktów, doprawione fantazją i podane z uśmiechem na ustach. Możesz sobie uciąć miłą pogawędkę z właścicielami lokalu, a potem napić się dobrego piwa z Sobótki lub aromatycznego grzanego wina. Codziennie gości tu nowe menu, zatem jeśli chcesz się upewnić, czy znajdziesz dziś coś dla siebie, to koniecznie zajrzyj na facebooka. Ja chodzę w ciemno, bo zawsze w razie dylematu decyzyjnego zostaje pizza. A ona naprawdę zasługuje na uwagę. Jako prawdziwa  miłośniczka dobrej pizzy przyznaję dodatkowy plus do lansu Dobrej Karmie za wyśmienite danie. Podobno przepis na ciasto pochodzi z Genui :) W każdym razie jest pyszna, dodatki najlepszej jakości i cena 20 dyszki – czego chcieć więcej?

Codziennie w menu gości danie wegetariańskie, uświadczysz tutaj również ryby i mięsa – zatem można wybrać się z towarzystwem o bardzo różnych oczekiwaniach. Dobór składników i połączenia smaków mogą Cię bardzo zaskoczyć. Mnie ostatnio mile zaskoczyły placki z kapusty podane z dipem żurawinowym.

pizza Dobra Karma
pizza w Dobrej Karmie
placki z kapusty Dobra Karma

Po sytym posiłku czas na deser. Ciasta tu dobre, zatem nie musisz szwędać się po Nadodrzu w poszukiwaniu "czegoś słodkiego".

tort cytrynowy Dobra Karma
pyszny tort cytrynowy Dobra Karma
tort orzechowo - cynamonowy Dobra Karma

A Ty już znasz wrocławską Dobrą Karmę?

Spłodziła: Baba jedna