rock burger
Cieleśnie

Burgery według pięciu przemian, pieczone na lawie wulkanicznej ... Rock Burger, czyli Smaczny Wrocław cz. 17

Kuchnia według pięciu przemian, dania przyrządzane na zastygłej lawie wulkanicznej, klimat o rockowym zabarwieniu. Kto by pomyślał, że to burgerownia. I to baaaaaaaaardzo, bardzo przyzwoita.

Niewielki lokalik przy samym rynku (ul. Szewska 27) oferuje wyjątkowe burgery przyrządzane z sercem. Bardzo mili ludzie, chętnie doradzają przy wyborze dania i rzetelnie tłumaczą, co dokładnie znajduje się wewnątrz wielkiej buły. Potężne burgery wymagają niezłych rozwiązań logistycznych aby skończyć posiłek bez większych szkód w postaci poplamionych ubrań. Ceny też bardzo przyjazne, możesz tam zjeść smaczny i syty posiłek już od 14 zł. podany na desce. Jeśli jednak nie czujesz się na siłach podjąć wyzwania i pochłonąć potwora, możesz sobie zamówić mini burgera, który jest po prostu burgerem normalnych rozmiarów i do tego kosztuje jedyne 7 zł. Rock Burgera odwiedziłam już kilka razy i za żadnym nie byłam zawiedziona. Aaaa można tam czasem trafić na muzykę, na żywo ;)

rock burger szyld
rock burger wnętrze
rock burger wrocław
rock burger kasety
rock burger bistro
ściany w rock burger

Lokal słynie z wyśmienitej wołowiny, którą i ja bardzo doceniam, szczególnie w towarzystwie dobrych serów i BBQ. Jednak na moją szczególną uwagę zasłużyły wegeburgery. Pyszna kompozycja kotlecika warzywnego (z kaszą jaglaną, burakami, sezamem i słonecznikiem) z wyśmienitym sosem jogurtowym, to mój numer jeden. Nie jest jednak samotna na szczycie. Drugi mój faworyt, to burger z serem halloumi i sosem orzechowym.

pyszny burger
vege burger we Wrocławiu

A mini burgery wyglądają tak :)

mini burgery

A ty masz ulubione burger bary we Wrocławiu?

Spłodziła: Baba jedna