Być czy bywać

Czarodziejskie walentynki w stuletnim Pałacu Zdunowo

Są zwolennicy Walentynek, którzy lubią celebrować ten szczególny dzień i przeciwnicy, którzy kontestują to święto i nie chcą się z nim identyfikować. My celebrujemy i namawiamy zarówno tych pierwszych, jak i tych drugich do niecodziennej wyprawy.

Wyobraź sobie wnętrza stuletniego pałacu z najlepszą pałacową kuchnią w Polsce, w której uczysz się ze swym wybrankiem przyrządzać sushi. Dobierasz odpowiednie wino do potrawy pod okiem czołowego polskiego Sommeliera. Wicemistrz Polski gra z Tobą w bilard, potem tańczysz do białego rana. Wstajesz pełna energii, zabierasz pod pachę ukochanego, rozsiadacie się wygodnie i przy pomocy trenerów wzmacniacie swój związek – co więcej, hawajską metodą. Nam się podoba, a Tobie?

Taki weekend możesz spędzić w Pałacu Zdunowo (16-17.02.). Zajmą się Tobą: Magdalena Wojciechowska, coach z 14-letnim stażem i Dariusz Chwiejczak, który od 20 lat buduje zgrane zespoły. Kolacja przy świecach, praca nad relacjami w związku i niesamowity czarodziejski klimat, to muszą być wspaniałe Walentynki ...

Na stronie pałacu przeczytamy: Pałac Zdunowo wybudowany w 1910 roku był rezydencją ziemiańską rodziny Jaworowskich. Położony w sercu urokliwego, zabytkowego parku, dziś jest kameralnym ośrodkiem szkoleniowo-konferencyjnym, dającym atmosferę prywatności i swobodę pracy twórczej. Czarodziejski klimat, subtelna elegancja, stylowe wnętrza sprawiają, że szkolenia prowadzone w pałacu mają niezwykłą atmosferę. Nasi kucharze zdobyli tytuł najlepszej pałacowej kuchni w Polsce w 2012 roku.

Pełne informacje na temat walentynkowego weekendu znajdziesz tutaj.

Spłodziły: Baby